Informacje:

od 94.86 zł
ul. Toruńska 30, Bydgoszcz
14 Luty 2024 19:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Zbigniew Zamachowski – recital nie tylko o miłości

Recital autorski Zbigniewa Zamachowskiego, aktora teatralnego i filmowego – to spotkanie z piosenką aktorską w znakomitej interpretacji.

Talent muzyczny aktora wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci.

Zbigniew Zamachowski – recital nie tylko o miłości

Zbigniew Zamachowski, wybitny aktor teatralny i filmowy, zaprasza na wyjątkowy wieczór muzyczny. Niezwykły talent artysty, perfekcyjna technika i kultura wokalna sprawiają, że wykonywane piosenki pozostają na długo w pamięci. W trakcie recitalu usłyszymy nie tylko autorskie utwory Zbigniewa Zamachowskiego, takie jak „Credo życiowe” czy „W małym miasteczku”, ale również oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców. Artysta sięgnie po repertuar Wasowskiego, Przybory, Młynarskiego, Korcza, Nohavicy, Dębskiego, Satanowskiego, Stachury, Bukartyka i wielu innych. Artysta wykona także przeboje z przedstawienia Teatru Syrena – „Zamach na MoCarta”, w tym niezapomniany hit radiowej „Trójki”: „Kobiety jak te kwiaty”.

Zbigniewowi Zamachowskiemu towarzyszy na scenie wybitny pianista, kompozytor i aranżer Roman Hudaszek. Razem tworzą wyjątkową atmosferę, przenosząc widzów w świat emocji, dźwięków i niezapomnianych chwil. „Recital nie tylko o miłości” to gwarancja intensywnego artystycznego doświadczenia, które z pewnością pozostanie na długo w sercach wszystkich miłośników muzyki.

Zobacz też

Nerwica natręctw
od 120 zł
07 Lipca

🎭Szukacie dużej dawki dobrego humoru i przepisu na doskonałą rozrywkę?🤔 Sięgnijcie...

Ceramika dla Każdego – warsztaty dla dorosłych
od 50 zł
06 Lipca

Uczestnicy warsztatów pracują w glinie, w materiale, który jest bardzo plastyczny...

Ceramika dla Każdego - warsztaty dla dzieci (4–10 lat) wraz z opiekunami
od 40 zł
06 Lipca

Dzieci wraz z opiekunami pracują w glinie, w materiale, który jest...