Informacje:

od 25 zł
ul. Św. Trójcy 15
26 Kwietnia 2024 18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

„ZaśpieWam” – koncert Ady Rychwalskiej i Sary Kosętki

Zapraszamy na koncert duetu: Ady Rychwalskiej oraz Sary Kosętki pt. „ZaśpieWam”. Podczas koncertu usłyszycie utwory coverowe a także autorskie.

Adrianna Rychwalska – bydgoska wokalistka, czterokrotna laureatka Festiwalu Twórczości Jacka Kaczmarskiego, nauczycielka wychowania przedszkolnego oraz prowadząca zajęcia muzyczne z dziećmi do lat 3, właścicielka SmykoFoniki Bydgoszcz, wokalistka w zespole The Carrots, prywatnie mama.

Sara Kosętka – pianistka, współpracowała z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy, Toruńską Orkiestrą Symfoniczną, MCK w Bydgoszczy, Toruńskim Teatrem Muzycznym. Koncertowała na wielu scenach polskich filharmonii i teatrów, m.in. w Chorzowie, Łodzi, Poznaniu i wielu innych. Występuje z orkiestrą Wojtka Mrozka. Współpracowała z wokalistami z okolic Bydgoszczy i Torunia. Współtworzy zespół Marta Rubik quintet, z którym zajęła wyróżnienie na konkursie w Lubaczowie. Wraz z Natan Kosętka współtworzy duet, ich dwa ostatnie projekty to przedstawianie utworów z zakresu muzyki chrześcijańskiej w autorskich aranżacjach oraz „muzyka północy”, czyli utwory kompozytorow skandynawskich, oraz irlandzkich w autorskich aranzacjach. Pianistka w zespole The Carrots.

Zobacz też

Lady Pank - MTV Unplugged
od 130 zł
28 Kwietnia

Stało się to, na co wszyscy czekali – do kultowej serii...

Wild Animal Expo - Festiwal Zwierząt Egzotycznych
od 25 zł
od 28 do 26 Kwietnia

Już 28 kwietnia widzimy się w Bydgoszczy na Festiwalu zwierząt egzotycznych!...

Per canto e pianoforte - na głos i fortepian
od 20 zł
Jutro

Per canto e pianoforte – na głos i fortepian Per canto...