Informacje:

Wstęp wolny
Zakładka, ul. Gdańska 5, Bydgoszcz
25 Lipca 2024 18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Zakładka | Bookspresso z Anną Perlik-Piątkowską – Pozdrowienia z bydgoskiego Śródmieścia

Zapraszamy na wybitnie bydgoskie spotkanie z Anną Perlik-Piątkowską, pomysłodawczynią serii wydawniczej “Widoki dawnej Bydgoszczy”

Z Anną Perlik-Piątkowską, pomysłodawczynią serii wydawniczej “Widoki dawnej Bydgoszczy”, porozmawiamy z okazji ponownej dostępności w sprzedaży drugiej części serii, tj. “POZDROWIENIA Z BYDGOSKIEGO ŚRÓDMIEŚCIA. Plac Teatralny – Gdańska – Plac Wolności“.

Warto zaznaczyć, co podkreśla sama Autorka, że budynek, w którym będziemy rozmawiać, znajduje się w albumie pośród wielu innych znanych i mniej znanych śródmiejskich elementów architektury.

Partnerem wydarzenia jest Wydawnictwo Pejzaż.
Spotkanie odbywa się wyjątkowo w CZWARTEK, w sali Konferencyjnej BCOPW (I piętro) – wejście przez Zakładkę.

prowadzenie: Ania Spychaj, @double.bookspresso
wstęp wolny
czas trwania: 1-1.5 h
możliwość zakupu książek Autorek podczas spotkania, a także konsumpcji kawy, herbaty i zakładkowych słodkości 

Zobacz też

DKF Niespodzianka | Sztuka pięknego życia
od 10 zł
Dzisiaj

Nagły wypadek samochodowy splata losy Almut (Florence Pugh) i Tobiasa (Andrew...

Kino Jeremi | WSPOMNIENIA PŁONĄCEGO CIAŁA
od 8 zł
Dzisiaj

Dorastając w czasach, gdy seksualność była tematem tabu, 68-letnia Ana, 69-letnia...

Galeria Miejska bwa | Geometria w stanie napięcia
Wstęp wolny
Dzisiaj

Galeria Miejska bwa zaprasza na otwarcie wystawy Karoliny Jaklewicz “Geometria w...