Informacje:

Wstęp wolny
od 09 Września do 10 Września
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Zabytkowe autobusy do Starego Fordonu

Zapraszamy do wyjątkowego przeżycia podróży w czasie zabytkowym autobusem Mercedes i wycieczek do Starego Fordonu.

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju transportu publicznego w Bydgoszczy, dzięki wyborowi mieszkańców w głosowaniu Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, organizuje niezapomniane wycieczki, które odbędą się już we wrześniu. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż do przeszłości, podczas której zwiedzimy fascynujący Stary Fordon nad Wisłą.

Poniżej formularze zgłoszeniowe na bezpłatne wycieczki. Liczba miejsc ograniczona.

Stary Fordon, ukryty w zaułkach Bydgoszczy, to magiczne miejsce pełne historii i ciekawostek. Podczas tych wyjątkowych wycieczek, uczestnicy będą mieli okazję przenieść się w czasie i podziwiać piękne kamienice oraz wyjątkową architekturę tego miejsca. Wędrując malowniczymi uliczkami, uczestnicy wraz z przewodnikiem, Damianem Amonem Rączką ze Stowarzyszenia Miłośników Starego Fordonu, zgłębią historię Starego Fordonu oraz jego kluczową rolę w rozwoju miasta.

Wycieczki odbędą się w dwóch terminach:

1. Wycieczka 9 września 2023 r. (sobota) – wyjazd ze Śródmieścia


Uczestnicy będą mieli okazję wsiąść do zabytkowego autobusu na przystanku autobusowym Rondo Jagiellonów (przy Hotelu City) o godzinach: 10:00, 11:30, 13:00 oraz 14:30. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć!

2. Wycieczka 10 września 2023 r. (niedziela) – wyjazd z Łęgnowa


Zainteresowani wycieczką będą mogli dołączyć na przystanku autobusowym Świetlicowa o tych samych godzinach: 10:00, 11:30, 13:00 oraz 14:30.

Aby wziąć udział w tych niezwykłych podróżach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: link do formularza wycieczki ze Śródmieścia oraz link do formularza wycieczki z Łęgnowa.

Unikalność tych wypraw polega nie tylko na odkrywaniu uroków Starego Fordonu, ale również na podróżowaniu zabytkowym autobusem Mercedes. To wyjątkowe doświadczenie przeniesie uczestników w inne czasy, kiedy podróże były nie tylko środkiem transportu, ale również przygodą i sposobem na poznanie nowych ludzi. Autobus, którym podróżują uczestnicy, zachwyca oryginalnym wyglądem i niepowtarzalnym charakterem, co dodatkowo wzbogaca całe przeżycie.

Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji! Zarezerwujcie swoje miejsce już dziś na wyjątkowych wycieczkach, które odbędą się we wrześniu. To idealna okazja, aby odkrywać piękno Bydgoszczy i zagłębiać się w fascynującą historię tego niezwykłego miejsca. Dołączcie do naszej podróży i poczujcie magię przeszłości!

Zobacz też

CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden
od 39.99 zł
10 Marca

CITY TRAIL – czyli Twoja jesienno-zimowa motywacja do biegania! Bez limitu...

Zielarski spacer w Myślęcinku vol. 2
od 50 zł
02 Marca

Zapraszamy, 2 marca 2024, na drugi tego roku zielarski spacer w...

Cyrk Zalewski - Widowisko 2024
od 80 zł
09 Marca

🎪Cyrk Zalewski zaprasza na nowe widowisko 2024!🤡 Nie może Was zabraknąć!👉🏻🎫...