Informacje:

Wstęp wolny
Myślęcinek - Leśny Park Kultury i Wypoczynku, Różopole, ul. Gdańska 173-175, Bydgoszcz
25 Czerwiec 2022
17:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Z początkiem lata latawiec lata!

Polska Telewizja Społeczna zaprasza do Myślęcinka na imprezę „Z początkiem lata latawiec lata”

Polska Telewizja Społeczna – Oddział w Bydgoszczy, jest pomysłodawcą bezpłatnej imprezy, której animatorami i uczestnikami będą jej widzowie. PTVS, wspólnie z Leśnym Parkiem Kultury i Wypoczynku, udostępniającym polanę na Różopolu, zaprasza 25 czerwca o godzinie 17.00 na puszczanie latawców – świetną rozrywkę integracyjną.

Polska Telewizja Społeczna – najstarszy i najprostszy konstrukcyjne przyrząd latający cięższy od powietrza znany jest od tysięcy lat i spełniał wielorakie funkcje – dziś kojarzy się głównie z zabawą i miło spędzonym czasem. Tak, bo puszczanie latawca, to więcej korzyści niż mogłoby się wydawać. To wyjątkowo wysoka dawka pozytywnej energii, związana zarówno z fascynacją podniebnymi ekscesami, jak i z samą aktywnością fizyczną. Ponadto dowodzenie latawcem wspomaga rozwój koncentracji, spostrzegawczości oraz zdolności przewidywania.

Warto więc już dziś zaplanować sobie to czerwcowe popołudnie na udział w imprezie, która, jeżeli spodoba się jej uczestnikom i widzom – może stać się imprezą cykliczną – wówczas z udziałem sponsorów i z nagrodami!

Bydgoszczanie: dzieci, rodzice, dziadkowie, ale też modelarze i wszyscy pasjonaci puszczania latawców – warto już dziś zabrać się za ich konstruowanie, bo czas płynie szybko i ani się nie spostrzeżemy, a dwudziesty piąty dzień czerwca stanie się faktem.
Mile widziane będzie podkreślenie, przez uczestników imprezy, przynależności do społeczności telewizyjnej Polskiej Telewizji Społecznej, wyrażone poprzez polubienie PTVS na FB – sugerują pomysłodawcy imprezy.

PTVS oferuje swoim widzom wolontariat, który stanowi konkretny wkład w tworzenie pierwszej po II Wojnie Światowej prawdziwie społecznej i powszechnej telewizji – bez prezesów i komitetów – funkcję tę pełnić będzie Społeczeństwo oraz co niezmiernie ważne – telewizji całkowicie bezpłatnej, bez reklam oraz polityki, nadawanej w streamingu internetowym. Na kształtowanie programu wpływ będą mieli widzowie, będący jednocześnie twórcami i współwłaścicielami PTVS. Ale to nie wszystko…Początkowy wolontariat może w ciągu kilku dni/tygodni przerodzić się w płatny staż, a nawet pracę etatową – w myśl hasła: od wolontariatu do etatu.

Zobacz też

Zabytkowe autobusy na linii 53
Wstęp wolny

Miasto Bydgoszcz oraz Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Transportu Publicznego w Bydgoszczy...

Darmowe przejazdy zabytkowymi autobusami na linii 55
Wstęp wolny

Miasto Bydgoszcz oraz Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Transportu Publicznego w Bydgoszczy...

Zabytkowe autobusy na linii 71
Wstęp wolny

Miasto Bydgoszcz oraz Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Transportu Publicznego w Bydgoszczy...

Komentarze