Informacje:

Wstęp wolny
Myślęcinek - Leśny Park Kultury i Wypoczynku, Różopole, ul. Gdańska 173-175, Bydgoszcz
25 Czerwiec 2022
17:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Z początkiem lata latawiec lata!

Polska Telewizja Społeczna zaprasza do Myślęcinka na imprezę „Z początkiem lata latawiec lata”

Polska Telewizja Społeczna – Oddział w Bydgoszczy, jest pomysłodawcą bezpłatnej imprezy, której animatorami i uczestnikami będą jej widzowie. PTVS, wspólnie z Leśnym Parkiem Kultury i Wypoczynku, udostępniającym polanę na Różopolu, zaprasza 25 czerwca o godzinie 17.00 na puszczanie latawców – świetną rozrywkę integracyjną.

Polska Telewizja Społeczna – najstarszy i najprostszy konstrukcyjne przyrząd latający cięższy od powietrza znany jest od tysięcy lat i spełniał wielorakie funkcje – dziś kojarzy się głównie z zabawą i miło spędzonym czasem. Tak, bo puszczanie latawca, to więcej korzyści niż mogłoby się wydawać. To wyjątkowo wysoka dawka pozytywnej energii, związana zarówno z fascynacją podniebnymi ekscesami, jak i z samą aktywnością fizyczną. Ponadto dowodzenie latawcem wspomaga rozwój koncentracji, spostrzegawczości oraz zdolności przewidywania.

Warto więc już dziś zaplanować sobie to czerwcowe popołudnie na udział w imprezie, która, jeżeli spodoba się jej uczestnikom i widzom – może stać się imprezą cykliczną – wówczas z udziałem sponsorów i z nagrodami!

Bydgoszczanie: dzieci, rodzice, dziadkowie, ale też modelarze i wszyscy pasjonaci puszczania latawców – warto już dziś zabrać się za ich konstruowanie, bo czas płynie szybko i ani się nie spostrzeżemy, a dwudziesty piąty dzień czerwca stanie się faktem.
Mile widziane będzie podkreślenie, przez uczestników imprezy, przynależności do społeczności telewizyjnej Polskiej Telewizji Społecznej, wyrażone poprzez polubienie PTVS na FB – sugerują pomysłodawcy imprezy.

PTVS oferuje swoim widzom wolontariat, który stanowi konkretny wkład w tworzenie pierwszej po II Wojnie Światowej prawdziwie społecznej i powszechnej telewizji – bez prezesów i komitetów – funkcję tę pełnić będzie Społeczeństwo oraz co niezmiernie ważne – telewizji całkowicie bezpłatnej, bez reklam oraz polityki, nadawanej w streamingu internetowym. Na kształtowanie programu wpływ będą mieli widzowie, będący jednocześnie twórcami i współwłaścicielami PTVS. Ale to nie wszystko…Początkowy wolontariat może w ciągu kilku dni/tygodni przerodzić się w płatny staż, a nawet pracę etatową – w myśl hasła: od wolontariatu do etatu.

Zobacz też

V Zlot zabytkowych autobusów w Bydgoszczy
Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy 18 czerwca 2022 r., na zlot zabytkowych autobusów w...

XII Przemarsz Kapeluszowy
Wstęp wolny

12 czerwca, na Placu Wolności rozpocznie się XII Przemarsz Kapeluszowy. Seniorzy...

Holi Święto Kolorów w Bydgoszczy
Wstęp wolny

Holi Święto Kolorów odbędzie się na Polanie Różopole już 5 czerwca...

Komentarze