Informacje:

Wstęp wolny
Amfiteatr koło Spichrzy, Bydgoszcz
21 Maj 2022
20:30
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Z Innej Bajki

Zapraszamy na Przegląd Niezwykłych Zjawisk Teatralnych powraca do Bydgoszczy – Plenerowa edycja niecodziennego przeglądu teatralnego, 21 maj – 25 czerwiec 2022. Spektakl otwarcia to „Szafa Show” niezastąpionych Fundacja Sztukmistrze, którzy zabiorą nas w ekscytującą podróż do świata ognia, akrobacji i żartów, które bawią do łez!

„Z Innej Bajki – Przegląd Niezwykłych Zjawisk Teatralnych” pojawił się na bydgoskiej mapie wydarzeń kulturalnych ubiegłej jesieni, a entuzjastyczny odbiór i wsparcie publiczności sprawiły, że rozgościł się tu na dobre. W tym sezonie powracamy do Państwa w nowej, wiosennej odsłonie, która podążając tropem coraz cieplejszej aury, zaprosi widzów w plener, przybliżając im odświeżającą formułę teatru ulicznego.

Pięć różnych Teatrów z całej Polski zaprezentuje szerokie spektrum narzędzi wyrazu artystycznego i form teatralnej ekspresji. Publiczność doświadczy zarówno widowiskowych, pełnych humoru spotkań ze sztuką cyrkową, jak i nostalgicznych, poetyckich podróży poprzez najważniejsze pytania. Widowiska na starym rynku i w Amfiteatrze nad Brdą, wielokrotnie nagradzani artyści i młodzi entuzjaści… to wszystko, czyli pełna gama teatralnych doświadczeń, czekać będzie na widzów w Bydgoszczy pomiędzy 21 maja a 25 czerwca.

Z Innej Bajki

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. 

Projekt dofinansowano z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz budźetu Miasta Bydgoszcz, o czym prosimy pamiętać, publikując informacje o wydarzeniu. 

Z Innej Bajki

Halo Bydgoszcz! Chcecie poznać prawdziwego Ninje? 
Pierwszym spektaklem tej edycji będzie „Szafa Show” niezastąpionych Fundacja Sztukmistrze. Cyrkowe umiejętności przyprawiające o zawrót głowy, prawdziwy ogień i żarty nie z tej ziemi rozpoczną totalne teatralne szaleństwo, które już za chwilę rozpęta się na bydgoskich ulicach… Jesteście gotowi?

Zobacz też

Bydgoscy Muzycy w hołdzie Depeche Mode
od 35 zł

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie cyklu Bydgoscy Muzycy w Hołdzie –...

MCK BYDGOSZCZ | Alameda
od 35 zł

Alameda zaprasza Bydgoszcz do tańca vol. 2. sprawdź co na scenie...

The Moneymakers LIVE 
od 30 zł

Zapraszamy 7 października na koncert zespołu The Moneymakers Zespół The Moneymakers...

Komentarze