Informacje:

Wstęp wolny
Plac Praw Kobiet , ul. Gdańska 5, Bydgoszcz
10 Czerwieca 2023
11:30
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

XIII Przemarsz Kapeluszowy i Seniorada

Serdecznie zapraszamy do udziału w barwnym korowodzie, a także pamiątkowego wpisu w elektronicznej księdze Przemarszu na www.BydgoszczSeniorom.pl

XIII PRZEMARSZ KAPELUSZOWY zainauguruje w sobotę, 10 czerwca Senioradę – tydzień międzypokoleniowy

Przemarsz Kapeluszowy to już dobra bydgoska tradycja. W tym roku odbędzie się jego trzynasta edycja. Ale nie będzie pechowa! Wszystko w naszych wspólnych rękach 

Zbiórka w sobotę, 10 czerwca, o 11.30, na Placu Praw Kobiet (ul. Gdańska, przed „Drukarnią”).

Tam stroimy w dobre humory i kolorowe balony, trochę śpiewamy, trochę tańczymy. Tam także jury konkursu na najciekawsze nakrycie głowy dokonuje wyboru zwycięzców i wyróżnionych.

Przemarsz wyruszy w trasę około godziny około 12.15. Po wejściu na Wyspę Młyńską oraz scenę VI Pikniku Bydgoskich Organizacji Pozarządowych, nastąpi uroczyste wręczenie nagród. Wspólnie zainaugurujemy także Senioradę – tydzień międzypokoleniowy. Przemarsz poprowadzą Orkiestra Dęta Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 oraz Zespół Pieśni i Tańca „Płomienie” z Młodzieżowego Domu Kultury nr 4.

Do udziału w Przemarszu zapraszamy wszystkich chętnych! Mile widziane kolorowe stroje i kapelusze! Grupy zorganizowane, reprezentacje organizacji, klubów i instytucji, które chciałby zostać wpisane na stronie Seniorady oraz otrzymać pamiątkowy dyplom, zachęcamy do wypełnienie krótkiego formularza na www.BydgoszczSeniorom.pl.

SENIORADA to cykl międzypokoleniowych wydarzeń, spotkań plenerowych, warsztatów, koncertów, pikników i szkoleń… wszystkie z seniorem w centrum uwagi. Bawimy się od 10 do 18 czerwca.

Zapraszamy do udziału w spotkaniach otwartych oraz do zapisów na ciekawe zajęcia.

Program dostępny na www.BydgoszczSeniorom.pl oraz w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5.

Zobacz też

Progressive Evening 2023
od 199 zł

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury ScenaArt oraz Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zapraszają...

Muzeum Kanału Bydgoskiego | Otwarcie Wystaw
Wstęp wolny

Zapraszamy 30 listopada na OTWARCIE dwóch wystaw w Muzeum Kanału Bydgoskiego....

ELJAZZ | BIBOBIT
od 64 zł

Klub Eljazz zaprasza 1 grudnia na koncert zespołu BIBOBIT. Bibobit wraca...