Informacje:

od 4 zł
Bydgoszcz, Szkoła Podstawowa nr 2 przy ul. Hetmańskiej 34
25 Marca 2023
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

XII MARSZ PO 18 POŁUDNIKU

W tym roku trasa marszu będzie przebiegała od startu zlokalizowanego przy Bydgoskim Centrum Informacji na ul. Niedźwiedzia do mety przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Hetmańskiej 34.

Na trasie uczestnicy będą korzystać z kolorowej mapy przygotowanej specjalnie na Marsz po 18. Południku. Impreza kierowana jest do wszystkich turystów, w tym także do osób początkujących oraz mniej zaawansowanych w wędrówkach z mapą i to niezależnie od wieku; każdy znajdzie na tej trasie coś interesującego dla siebie.

Długość trasy ok. 3 km dla początkujących (trasa TP) oraz ok. 4 km dla nieco bardziej zaawansowanych (trasa TU). Obie trasy nie są skomplikowane, a decyzję o wyborze trasy podejmuje uczestnik podczas marszu. Zasada uczestnictwa w marszach na orientację jest prosta i sprowadza się do przebycia trasy pomiędzy zaznaczonymi na mapie punktami kontrolnymi według dowolnej wybranej przez uczestnika drogi.

Potwierdzanie obecności na punktach kontrolnych polega na dokonaniu odpowiedniego wpisu do karty startowej, który uczestnik wykonuje osobiście i dlatego potrzebny będzie na trasie długopis. Początkujący będą mogli uzyskać na starcie, wraz z mapą i kartą startową, dodatkowe wyjaśnienia.

Zgłoszenia (należy podać liczbę uczestników) przyjmowane będą do: 22.03. 2023 r. (środa) poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: www.skarmat.pl w zakładce imprezy. Można będzie również się kontaktować pod adresem: klubinoskarmat@gmail.com. Wpisowe w wysokości: 4,00 zł/os, płatne w sekretariacie imprezy przed startem (gotówką odliczoną). Impreza odbywa się na zasadzie samoorganizacji a pobierane wpisowe jest przeznaczone w całości na pokrycie kosztów organizacyjnych.

Zobacz też

Komunikacyjna Noc Muzeów
Wstęp wolny
Dzisiaj

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Transportu Publicznego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału...

Bydgoskie Klasyki w Noc Muzeów 
Wstęp wolny
Dzisiaj

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie Bydgoskich Klasyków Nocą. Zapraszamy Was do wspólnego...

Visit Bydgoszcz | Poznaj Stare Miasto 2024
od 20 zł
Dzisiaj

Zapraszamy na spacery z przewodnikiem. Podczas spacerów poznacie bydgoskie atrakcje turystyczne,...