Informacje:

od 40 zł
Wakepark Bydgoszcz, ul. Gdańska 173-175, Bydgoszcz
09 Lipiec 2022
16:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

X urodziny Wakepark Bydgoszcz | Bass Astral

Wakepark Bydgoszcz świętuje X urodziny – uświetni je jeden z najbardziej oryginalnych muzyków na polskiej scenie elektronicznej Bass Astral.

“Wsłuchaj się w zupełnie nowy rozdział muzycznych historii, które od blisko 7 lat opowiadam polskim słuchaczom. Kompozycje układane aby poruszać emocje, sprawiać radość i ożywiać wyobraźnię. Romantyczne i mocno basowe beaty łączę coraz częściej z brzmieniem klasycznego pianina. Szukam muzyki przyjemnej dla zmysłów, a jednocześnie zaskakującej i nieprzewidywalnej. Tworzę piosenki do tańczenia, lubię melodie i refreny, które zapadają w pamięć. Przy pracy nad tym albumem zaprosiłem do współpracy bliskich mi muzyków, z różnych stron świata i gatunków, aby wydobyć te najlepsze. Gram nieprzerwanie od 14 roku życia i jest to z pewnością miłość. Na koncercie utwory z ‘Techno do miłości’ zamierzam przeplatać z materiałem z całej dotychczasowej twórczości, dlatego możesz się przygotować na naprawdę dobrą imprezę.” Bass Astral

O g. 20:00 rozpocznie się koncert Bass Astrala na który jest specjalna, urodzinową cenę biletów. Dodatkowo do każdego kupionego biletu otrzymacie napój powitalny.

Zobacz też

Festiwal Fontanna Muzyki 2022 | Café Bodo
Wstęp wolny

Zapraszamy 13 sierpnia na koncert Café Bodo. Znakomici artyści wprowadzą publiczność...

Fabryka Lloyda | Summer Fiesta Latina
od 25 zł

12 sierpnia zapraszamy na gorący, letni wieczór latynoski! Muzyka na żywo,...

Rzeka Muzyki 2022 | Aga Zaryan
Wstęp wolny

Aga Zaryan to artystka posiadająca niepowtarzalny styl z charakterystyczną lekkością frazowania...

Komentarze