Informacje:

Wstęp wolny
Centrum Handlowego RONDO, ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz
28 Stycznia 2024 10:00-18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

„Wiosłuj dla WOŚP” razem z CH Rondo

W CH Rondo płyniemy z nurtem… pomagania! Dlatego już 28 stycznia, w niedzielę handlową, w godz. 10.00-18.00 zapraszamy Was do udziału w „Wiosłowaniu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”!

Tak jest, w ostatnią niedzielę stycznia, mieszkańcy różnych miast Polski po raz kolejny zmierzą się ze sobą na ergometrach wioślarskich, próbując pobić poprzednio ustanowione rekordy. Istotą pojedynku jest zmotywowanie jak największej liczby uczestników, którzy podejmą wyzwanie pokonania dystansu 500 metrów.

Nie czujecie się na siłach, aby wziąć udział w wiosłowaniu? Przyjdźcie pokibicować lub dołożyć się do puszki. I chociaż pierwsze miejsce może zająć tylko jedno miasto, w tym pojedynku wygramy wszyscy – w końcu celem akcji każdego roku jest zbiórka pieniędzy na WOŚP i promocja zdrowego stylu życia.

DOBRO? TO SIĘ OPŁACA!

Każdy dorosły wiosłujący indywidualnie otrzyma od nas specjalną opaskę all inclusive, która upoważni go do wejścia do strefy VIP WOŚP, w której otrzyma napój lub drobny poczęstunek. „Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” będzie również wspaniałą okazją do spotkania ze znanymi bydgoszczanami, przedstawicielami kultury, sportu i innymi wyjątkowymi gośćmi.

POMAGANIE MACIE WE KRWI?

Wszystkie rodziny, które odwiedzą nas tego dnia, zachęcamy do udziału w mini olimpiadzie – dorośli mogą wiosłować, a dzieci uczestniczyć w konkurencjach sportowych dla najmłodszych. Wszystkie zrealizowane przez Was aktywności nagrodzimy pieczątkami, a po zebraniu kompletu, będziecie mogli wspólnie udać się do specjalnej strefy i wziąć udział w bezpłatnych atrakcjach dla dzieci czy odebrać balonik.

Widzimy się już 28 stycznia na poziomie 1, w okolicy salonu Martes Sport i Kwiaciarni Olivia w CH Rondo! Kto wie, może uda nam się nie tylko zarazić Was pasją do pomagania i współpracy, ale także rozpalić w Was iskrę wioślarskiej pasji?

Zobacz też

Rajd Rowerowy na Łąki
od 5 zł
15 Czerwca

Zapraszamy wszystkich miłośników rowerów na niezapomniany rajd z Bydgoszczy spod Ratusza...

Nocny Rajd Ulicami Miasta
od 5 zł
Jutro

Bydgoska Masa Krytyczna zaprasza na wydarzenia związane z rywalizacją o Puchar...

Bydgoszcz do odkrycia | Stary Fordon
Wstęp wolny
16 Czerwca

Zapraszamy na wycieczkę w ramach akcji Zostań turystą w swoim mieście,...