Informacje:

od 80 zł
Leśny Park Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek", Różopole, ul. Gdańska 173-175, Bydgoszcz
05 Maja 2024 13:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Wings for Life World Run 2024 | Bydgoszcz

W ramach jedenastej edycji Wings for Life World Run, która odbędzie się 5 maja 2024, uczestnicy startujący w Polsce będą mogli także pobiec razem w Bydgoszcz.

Na czym polega Wings for Life World Run?

Wings for Life World Run to naprawdę wyjątkowy, globalny bieg przeznaczony zarówno dla biegaczy, jak i uczestników na wózkach. Zamiast dążyć do mety, zawodnicy ścigają się z wirtualnym Samochodem Pościgowym.

Spotkaj się ze znajomymi, pobierz Aplikację Wings for Life World Run i dołącz do innych osób biegnących dopóki nie dogoni ich wirtualny Samochód Pościgowy. Bieg startuje dokładnie o 13:00:00. Wirtualny Samochód Pościgowy wyruszy w pogoń 30 minut po starcie z początkową prędkością 14 km/h, a następnie będzie stopniowo zwiększać tempo jazdy, aż do chwili wyprzedzenia ostatnich zawodników. 100% wszystkich datków i opłat startowych zostaje przekazane bezpośrednio na projekty badawcze nad rdzeniem kręgowym.

Trasa

Trasa w największym miejskim Parku w Polsce, biegniemy pętle na około Myslecinka,startujemy z polany Różopole

Uczestnicy na wózkach

5 maja 2024 uczestnicy na wózkach inwalidzkich wystartują na tej trasie ramię w ramię z biegaczami. Jedyny warunek: uczestnicy na wózkach muszą korzystać wózków inwalidzkich do użytku codziennego.

Punkty żywieniowe i lokalna organizacja

Tak, na tej trasie pojawi się punkt żywieniowy! Na miejscu znajdziesz następujące rzeczy: Wodę będzie można pobrać przy trasie biegowej w https://www.facebook.com/profile.php?id=100057561665148

Pomiar czasu i numer startowy

Swój osobisty numer startowy otrzymasz za pośrednictwem poczty e-mail. Dodatkowo na kilka dni przed imprezą Twój numer startowy pojawi się także na liście startowej na naszej stronie internetowej. Aplikacja Wings for Life World Run to narzędzie, które odlicza czas do startu i mierzy pokonany dystans. Wirtualny Samochód Pościgowy rusza 30 minut po starcie i gdy tylko Cię wyprzedzi, aplikacja da Ci o tym wyraźnie znać. Pamiętaj o tym, aby w dniu biegu Twój telefon był w pełni naładowany.

Twój wkład w wynalezienie metody leczenia

Aby dołączyć do tego Wydarzenia – Bieg z Aplikacją, ściągnij Aplikację Wings for Life World Run na Androida lub iPhone’a i zarejestruj się do udziału za jej pomocą. Za uczestnictwo w Wings for Life World Run 5 maja 2024 pobierana jest opłata startowa; 100% takiej opłaty przeznaczane jest na badania nad rdzeniem kręgowym. Po ukończeniu rejestracji, możesz dołączyć do tego Wydarzenia i wystartować w Biegu z Aplikacją razem z innymi.

Opłata startowa: 80,00 zł

Zobacz też

Rzeka Muzyki 2024 | José Torres & Havana Dreams
Wstęp wolny
21 Lipca

Zapraszamy 21 lipca na koncert José Torres & Havana Dreams 21...

Zielone Arkady | Kino Letnie – Wonka
Wstęp wolny
19 Lipca

Zielone Arkady Bydgoszcz kolejny raz przygotowały wyjątkowe filmowe emocje! 19 lipca...

Pałace Ostromecko | Saki Ozawa
Wstęp wolny
21 Lipca

Pałace Ostromecko zapraszają na wyjątkowy koncert niezwykłej japońskiej jazzowej pianistki. Saki...