Informacje:
Wstęp wolny
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. W. Bełzy w Bydgoszczy, Stary Rynek 24, Bydgoszcz
07 Marca 2026 10:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.
WiMBP | Filmowe Poranki dla Dzieci
Biblioteka Główna zaprasza najmłodszych widzów wraz z opiekunami na kolejną odsłonę cyklu filmowych poranków. To świetna propozycja na spędzenie chłodnych, listopadowych sobót w ciepłej i przyjaznej atmosferze.
Wydarzenie jest skierowane do rodzin szukających bezpłatnych form spędzania czasu wolnego w mieście. Organizatorzy przygotowali zestawienie filmów, które łączą humor z wartościowym przekazem, dbając o komfort odbioru w przytulnym otoczeniu bibliotecznej mansardy.
Harmonogram pokazów:
- 7 marca 2026 r., godz. 10.00 – Widzowie zobaczą pełną przygód i humoru opowieść o odwadze oraz więzach rodzinnych. Animacja w reżyserii Jorge R. Gutiérreza (2014) przenosi w świat tradycji i barwnych legend.
- 21 marca 2026 r., godz. 10.00 – Na ekranie pojawi się dynamiczna historia osadzona w świecie zbudowanym z klocków (2014). To propozycja pełna akcji, pokazująca, że kreatywność i współpraca pozwalają pokonywać największe trudności.
Miejsce: Biblioteka Główna – Strych, Stary Rynek 24. Wstęp wolny.
