Informacje:

od 40 zł
Wiatrakowa Klub, ul. Wiatrakowa 1, Bydgoszcz
14 Października 2022
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Wiatrakowa Klub | Transgresja 

Zapraszamy na koncert zespołu Transgresja z trasy promującej najnowszy album „GOLIAT”, którego premiera miała miejsce już 25.02

Porzuć cichą wegetację W CZTERECH ŚCIANACH i przeżyj razem z nami NIEZLICZONE STANY, ZGUBIONY W TŁUMIE na koncercie w Bydgoszczy!

Zostaw w tyle KAMIEŃ ZGORSZENIA, jakim jest codzienny MEDIÓW SZTURM i zamiast zastanawiać się, DOKĄD ZMIERZAMY, powiedz sobie tu i teraz „To żadna ZDRADA, że dziś PRAGNĘ WIĘCEJ”! Spotkajmy się na koncercie, który na długo zapadnie Ci w pamięć. Zagramy utwory starsze, jak i te całkiem nowe – nasza setlista to jedynie ILUZJA OGRANICZENIA, bo szykujemy dla Ciebie pełną gamę niespodzianek. Już dziś powiedz lenistwu „NIE ULEGNĘ” i spraw sobie bilet na koncert w klubie Wiatrakowa!

Gościnnie wystąpi zespół Projekt Pandora!

TRANSGRESJA to śląski zespół, który swoimi kompozycjami wciąga w świat energetyzującego psychodelicznego rocka. Wizytówką kapeli jest przykuwająca oko oprawa wizualna, spajająca tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami wykonawców. Każdy koncert Transgresji to klimatyczne show, uczta dla zmysłów i wyobraźni.

W ciągu sześciu lat działalności zespół aktywnie udzielał się zarówno na scenie, jak i w studiu. Transgresja pojawiła się w telewizyjnym show „Mam Talent”, zagrała na scenie na CieszFanów Festiwal 2021 oraz na małej scenie Pol’and’Rock 2022. Na przestrzeni lat zespół współdzielił scenę z czołówką polskich zespołów rockowych m.in. Hunter, Łydka Grubasa, Jelonek, czy Organek.

Do artystycznego dorobku formacji należy demo “Ludzie Atomów Masowej Destrukcji”, EP-ka “Spokój Znajdzie Niewielu” oraz album „Brak Równowagi”, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności oraz krytyków muzycznych. Obecnie zespół wydał nową długogrającą płytę – „GOLIAT”.

Projekt Pandora to dosłowne zderzenie z muzyką rockową – szkoda całkowita, kasacja na miejscu!
Zespół od 2014 roku występował już zarówno na dużych, jak i małych scenach w całej Polsce przed takimi sławami polskiej muzyki rockowej jak: Acid Drinkers, Luxtorpeda, Proletaryat, Lipali czy Turbo.

Kompozycje utworów opierają się przede wszystkim na mocnym brzmieniu gitar, eksplozywnych liniach wokalnych oraz żywiołowych partiach perkusyjnych.

Aktualnie zespół opublikował 2 EPki: “01” oraz “2.0”, a także 3 klipy video. Wszystkiego możecie posłuchać na ich kanale YouTube oraz Spotify.

Projekt Pandora to przede wszystkim zespół występujący na żywo. W trakcie występów energia aż kipi na scenie!

Bilety:
I pula 40 zł
II pula 50 zł
W dniu koncertu 60 zł

KupBilecik: https://bkb.pl/81248-c64dd
eBilet: https://sklep.ebilet.pl/291608075872239628?partner=menago

Zobacz też

Tupot Poetycki #87 | SLAM
od 20 zł
13 Lipca

∞7 Slam Poetycki – Lipcowy Odcinek Eliminacji do Ogólnopolskich Mistrzostw! ∞7...

4 urodziny Fabryki Lloyda
od 20 zł
06 Lipca

6 lipca zapraszamy do wspólnego świętowania urodzin Fabryki Lloyda! Dla Fabryki...

Tupot Poetycki #86
od 20 zł
29 Czerwca

Osiemdziesiątki to zgodnie z Waszym poleceniem era nieskończoności. ∞6 spotkanie to...