Informacje:

od 30 zł
Wiatrakowa Klub, Zbożowy Rynek 6, 85-116 Bydgoszcz
06 Lipiec 2022
19:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Wiatrakowa Klub | Tomek Kołecki “Monetyzacja Porażki

Zapraszamy na premierę nowego programu stand-upowego Tomka Kołeckiego o nazwie “Monetyzacja Porażki”.

Tomek Kołecki – komik, niedoszły socjolog, niedoszły biznesmen, niedoszły kochanek. Oprócz tego fan Konopii oraz coraz starszy dzieciak. Przygodę ze stand-upem zaczął w 2013 roku kiedy to miał 16 lat. Możecie go kojarzyć z tekstem najmłodszy komik w Polsce, kto by pomyślał, że ten tytuł nie jest na zawsze?

Ma za sobą mnóstwo występów scenicznych na małych i dużych scenach. Grał na wielkich obiektach jak Krakowska Tauron Arena, Stadion Legii Warszawa, Stadion Lecha Poznań, Spodek czy Opera Leśna w Sopocie, ale grał tam głównie dlatego, że zna ludzi sławniejszych od siebie. Nagrał już 3 dłuższe programy stand-upowe oraz wiele krótszych, które dostępne są na platformie Youtube.

Program “Monetyzacja Porażki” jest swego rodzaju terapią. Terapią na której dowiecie się jak najlepiej radzić sobie z porażkami, swoimi oraz cudzymi. Porozmawiamy o kwarantannie, euro 2021, sklepie żabka, kredytach, goleniu okolic intymnych oraz zróżnicowaniu Polskich miast. Na koniec Tomek podzieli się pewną historią ze swojego życia, ale więcej szczegółów nie zdradzamy. 🙂

Przed wejściem do sali porzućcie wszelkie bariery, hamulce, konwenanse, na ogóły przyjęte taboo i przygotujcie się na intensywne śmianie. Będzie grubo i bezkompromisowo.

Zobacz też

Wiatrakowa Klub | Jasiek Borkowski
od 35 zł

Zapraszamy na wieczór ze stand-upem, podczas którego ze swoim nowym programem...

Mateusz Socha | Ile Można
od 75 zł

Zapraszamy na stand-up Mateusza Sochy – dynamicznego i energicznego komika, który...

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki
od 98 zł

Zapraszamy na występy kabaretu Hrabi z programem “WADY I WASZKI”. Nikt...

Komentarze