Informacje:

od 17 zł
Ogród zoologiczny, Gdańska 173-175, Bydgoszcz
05 Lipiec 2022
10:00-13:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Wakacyjne wtorki ZOO

Na wakacyjne wtorki zapraszamy 5, 19 oraz 26 lipca. W programie m.in. warsztaty i karmienie zwierząt

5 lipca w godzinach od 10 do 13 zapraszamy do udziału w grze terenowej pn. „Sekretne życie ptaków”, podczas której będzie można sprawdzić swoją wiedzę na temat ptaków oraz poobserwować ptasich mieszkańców bydgoskiego zoo. Ponadto to niesamowita okazja, by obejrzeć ptasie jaja, pióra, gniazda oraz wypluwki. Wystarczy wykupić bilet wstępu do zoo zgodnie z cennikiem. Nie są wymagane zapisy!

19 lipca w godzinach od 9 do 11 zachęcamy do udziału w warsztatach pn. „Zwierzęcy goście na śniadaniu”. Podczas spotkania z materiałów plastycznych oraz dostępnych elementów naturalnych uczestnicy przygotują zaproszenie, menu lub makietę stołu dla wybranego zwierzęcia. Następnie zapoznają się z dietą wybranych gatunków zwierząt – mieszkańców bydgoskiego zoo, aby przygotować dla nich posiłek. To jednak nie wszystko, na zebranych czeka bezpośredni kontakt ze zwierzętami poprzez ich samodzielne karmienie!!! Na warsztaty wymagane są zapisy:  należy wysłać e-mail na adres konkurs.zoo@myslecinek.pl. Liczba osób jest ograniczona. Liczy się zatem kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się do udziału poinformujemy w odpowiedzi. Koszt uczestnictwa to 35 zł od osoby (w tym bilet wstępu do zoo). Warsztaty odbywają się w plenerze.

26 lipca w godzinach od 10  do 13 zapraszamy na spotkanie plenerowe pn. „Artystycznie wśród zwierząt”. Uczestnicy będą mogli sprawdzić się w roli artystów. Do wykonania prac użyją różnorodnych materiałów – zarówno plastycznych, jak i naturalnych, np. piór, szyszek, liści, patyków. Wystarczy wykupić bilet wstępu do zoo zgodnie z cennikiem. Nie są wymagane zapisy!

Zapraszamy każdego chętnego!

Zobacz też

Festiwal Fontanna Muzyki 2022 | Café Bodo
Wstęp wolny

Zapraszamy 13 sierpnia na koncert Café Bodo. Znakomici artyści wprowadzą publiczność...

Kino nad Balatonem | Klub Jimmy'ego
Wstęp wolny

W przedostatni pokaz w wakacje 2022 zapraszamy wszystkich, do wspólnego oglądania...

Jagiellońska 1 | Dwa spojrzenia | Dariusz Kamys i Grzegorz Skawiński
Wstęp wolny

Zapraszamy do Galerii Jagiellońskiej 1 na wystawę malarstwa Dariusza Kamysa i...

Komentarze