Informacje:

Wstęp wolny
Różne lokalizacje, Bydgoszcz
25 Sierpień 2022
10:30
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

VI Magiczny Festiwal Świata Baśni i Bajek „Pozytywka”

Zapraszamy na VI edycję Magicznego Festiwalu Świata Baśni i Bajek „Pozytywka”! Festiwal odbędzie się 25-28 sierpnia w Bydgoszczy.

To już szósta edycja festiwalu, podczas którego miasto opanowują czary i magia, dzieci puszczają wodze fantazji, a dorośli pozwalają sobie na więcej luzu i powrót do czasów, kiedy nic nie ograniczało ich wyobraźni!

Tradycyjnie już „Pozytywka” obfitowała będzie w wydarzenia kulturalne z najwyższej półki, w tym międzynarodowe spotkania z artystami z Litwy, Słowacji i Niemiec; którzy odwiedzą Bydgoszcz ze swoimi zaskakującymi, spektakularnymi widowiskami.

„Pozytywka” to festiwal dla wszystkich członków rodziny! Jak co roku, przygotowujemy również specjalne pasmo dla „NajNajów” czyli wydarzenia artystyczne dla dzieci już od 6 miesiąca życia, dostosowane do możliwości poznawczych niemowląt, kameralne widowiska to dla maluchów i ich rodziców świetna okazja do poznawania sztuki, a także siebie samych oraz siebie nawzajem.

Nie zabraknie również muzyki, którą w najlepszym wydaniu dla najmłodszych zaprezentuje nam prawdziwa gwiazda

„Pozytywka” to także Miasteczko Festiwalowe w Parku Kochanowskiego, a w nim Cyrkowy zakątek, atrakcje nie z tej ziemi i warsztaty plenerowe, które zaangażują festiwalową publikę na tysiąc różnych sposobów!

Tegoroczna odsłona „Pozytywka” to także wielka niespodzianka, którą przygotowujemy dla Was w otwartej przestrzeni miejskiej. Baśnie i bajki już nie mogą się doczekać, kiedy sekretnym przejściem wyjdą Wam na spotkanie, dlatego bądźcie czujni, bo już wkrótce zdradzimy Wam więcej!

Bilety dostępne będą od 12 sierpnia, a po szczegóły dotyczące wydarzenia zapraszamy na stronę internetową Fundacji Kultury Pozytywka: https://pozytywkafundacja.pl/

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia w sierpniu!

Miło nam poinformować, że portal Taniowmniescie.pl objął patronat medialny nad Festiwalem VI Magiczny Festiwal Świata Baśni i Bajek „Pozytywka”😀

Zobacz też

ELJAZZ | Trio Styczyński
od 30 zł

W sobotni wieczór, w bydgoskim klubie Eljazz wystąpi niezwykła mieszanka pokoleniowa,...

Festiwal Fontanna Muzyki 2022 | Café Bodo
Wstęp wolny

Zapraszamy 13 sierpnia na koncert Café Bodo. Znakomici artyści wprowadzą publiczność...

NIE!
od 12.90 zł
Sie
12

Jordan Peele jest reżyserem jednych z najbardziej oryginalnych horrorów ostatnich lat...

Komentarze