Informacje:

od 49 zł
Teatr Kameralny w Bydgoszczy, ul. Grodzka 14-16, Bydgoszcz
25 Sierpień 2022
16:00; 19:30
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

VI MAGICZNY FESTIWAL ŚWIATA BAŚNI I BAJEK | CIRKUS YOUNAK

CIRKUS YOUNAK – JEDYNY TAKI SPEKTAKL W BYDGOSZCZY! Światowej rangi widowisko cyrkowe na scenie Teatru Kameralnego w Bydgoszczy to wydarzenie, którego nie można przegapić!

Dla tych, którzy już kochają cyrk współczesny i dla tych, którzy dopiero go odkrywają. Dla dorosłych z dziećmi i dla tych bez dzieci. Dla wszystkich, którzy doceniają dobrą rozrywkę, pełną spektakularnych popisów, muzyki na żywo, tańca i humoru!

Gwiazdą gali otwarcia szóstej już edycji VI Magicznego Festiwalu Świata Baśni i Bajek Pozytywka i jego najważniejszym gościem będzie Cirkus Younak, światowej sławy zespół artystów ze Słowacji, przyrównywany do Cirque du Soleil, który zaprosi zebraną widownię w podróż śladami słynnego Janosika.

A wszystko w konwencji cyrku współczesnego, który bez angażowania zwierząt porywa publikę kunsztem i doświadczeniem artystów, którzy go tworzą. Podniebne akrobacje, kuglarstwo, taniec współczesny i muzyka na żywo to tylko niektóre ze sztuk, które tworzą ideę nowego cyrku, którego przedstawicielem jest właśnie Cirkus Younak. Ich widowisko w Teatrze Kameralnym to bezprecedensowe wydarzenie dla bydgoskiej sceny i podobnego show z pewnością długo nie będzie można zobaczyć w naszym mieście.

Zobacz też

Kino Kobiet ¦ Bilet do raju
od 24.90 zł

Drogie Panie, już 5 października o godzinie 18:00 kolejny pokaz Kina...

Biblioteka Główna WiMBP | Spotkanie z Marcinem Mellerem
Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym Marcinem Mellerem...

Vadim Brodski w Bydgoszczy
od 30 zł

24 września w sali Copernicanum wystąpi jeden z najwybitniejszych skrzypków –...

Komentarze