Informacje:

od 25 zł
Teatr Kameralny w Bydgoszczy, ul. Grodzka 14-16, Bydgoszcz
26 Sierpień 2022
17:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

VI MAGICZNY FESTIWAL ŚWIATA BAŚNI I BAJEK | Alicja Janosz Dzieciom

Alicja Janosz Dzieciom na Pozytywce! Zapraszamy najmłodszych słuchaczy oraz ich rodziców na niezwykły koncert, który odbędzie się już 26 sierpnia w Teatrze Kameralnym.

ALICJA JANOSZ DZIECIOM to atrakcyjne piosenki dla najmłodszych, które zaspokoją również gusta rodziców. Znakomicie brzmiący, różnorodny stylistycznie album. Łatwo wpadające w ucho melodie i zgrabne teksty. Zabawne, ale również i takie, które w zgodzie z nurtem Rodzicielstwa Bliskości będą wspierać dzieci w doświadczaniu różnych emocji.

O projekcie Alicja Janosz Dzieciom
Projekt “Alicja Janosz Dzieciom” powstał z miłości do dzieci i muzyki. Artystka wraz z Bartoszem Niebieleckim – producentem krążka, wzięła sobie za cel stworzenie takiej płyty, której słuchanie będzie przyjemne dla wszystkich członków rodziny. Piosenki są różnorodne brzmieniowo i osadzone w wielu gatunkach muzycznych, od folku poprzez swing i reggae, skończywszy na tanecznym funky. Wydaniu płyty towarzyszą energetyczne koncerty, grane przez zawodowych muzyków, znanych ze współpracy z topowymi polskimi artystami, takimi jak Anita Lipnicka, Katarzyna Groniec, LUC, Mesajah i wielu innych.

Alicja Janosz
Alicja Janosz to zwyciężczyni pierwszej edycji programu Idol. Laureatka wielu festiwali w kraju i zagranicą. Ma na koncie 3 solowe płyty. Z powołania propagatorka rodzicielstwa bliskości i zdrowego odżywiania. Tworzy piosenki i koncertuje. Prowadzi bloga i pisze felietony do magazynu EkoStyle. Prywatnie mama Tymka.
Koncert dla całej rodziny!

Bilet musi posiadać każda osoba uczestnicząca w wydarzeniu, z wyjątkiem dzieci do 2 lat siedzących na kolanach rodzica.

Zobacz też

Bydgoska Scena Barokowa | Arietta Marcina Gumieli
Wstęp wolny

Zapraszamy na Prolog, który otworzy IV edycję festiwalu „Bydgoska Scena Barokowa”!...

Kino Kobiet ¦ Bilet do raju
od 24.90 zł

Drogie Panie, już 5 października o godzinie 18:00 kolejny pokaz Kina...

Biblioteka Główna WiMBP | Spotkanie z Marcinem Mellerem
Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym Marcinem Mellerem...

Komentarze