Informacje:

od 60 zł
Zespół Szkół Mechanicznych, ul. Świętej Trójcy 37, Bydgoszcz
od 20 Kwietnia do 21 Kwietnia
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

VI Bydgoski Konwent Multifandomowy – Bykon

Zapraszamy na szóstą edycję Bydgoskiego Konwentu Multifandomowego, który odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 im. Franciszka Siemiradzkiego na ul. Świętej Trójcy 37 i Kruszwickiej 2.

Bykon – Bydgoski Konwent Multifandomowy to impreza kulturalno-naukowa przeznaczona dla osób z każdej grupy wiekowej, której szósta edycja odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 im. Franciszka Siemiradzkiego na ul. Świętej Trójcy 37 i Kruszwickiej 2.

Tym razem zabieramy Was do zaczarowanego świata popkultury pełnego magii, zaklęć i uroków! Będziecie mogli odwiedzić różne bloki tematyczne, np. fantastyki, kultury azjatyckiej, gier – zarówno elektronicznych, jak i planszowych, i wiele innych.
Serdecznie zapraszamy nie tylko czarodziei i czarownice z Bydgoszczy i jej okolic, ale również z innych miast.

Głównym organizatorem Bykonu jest Bydgoskie Stowarzyszenie Popkultury „Artemis”. Konwent jednak nigdy by się nie mógł się odbyć bez pomocy naszych niezastąpionych współorganizatorów: Klub Miłośników Kultury Azjatyckiej „Kitsune”, Bydgoska Strefa Gier bez Prądu, Inowrocławski Klubu Fantastyki “Cerber”, Fundacja Rozwoju “JUTRONAUCI”, Fundacja artystyczno-eventowa “Fantazmat” oraz dyrekcja Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 im. Franciszka Siemiradzkiego.

Zobacz też

KINO HELIOS | Akademia Pana Kleksa
od 12.90 zł
Jutro

18 lipca Kino Helios Polska zaprasza w ramach Kultury Dostępnej na...

11 URODZINY ROZTAŃCZONEJ PLAŻY CHMIELNIKI
od 40 zł
20 Lipca

Zapraszamy na kolejne Urodziny Roztańczonej Plaży Chmielniki! Jedyna okazja w lipcu...

Fabryka Lloyda | KIZO - PATOCELEBRYTA
od 79 zł
17 Sierpnia

Fabryka Lloyda zaprasza, 17 sierpnia, na koncert KIZO. Tego wieczoru nie...