Informacje:

od 40 zł
Infinity Club, ul. Wełniany Rynek 2, Bydgoszcz
21 Styczeń 2023
20:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Trance Friends vol. 23

Nowy rok przynosi nowe miejsce i nowe pomysły na kolejne edycje Trance Friends! Edycja numer 23 odbędzie się 21.01.2023r. w klubie Infinity Bydgoszcz 

Pierwszym gościem specjalnym będzie bardzo dobrze znany wszystkim miłośnikom muzyki trance Matt Bukovski!

UWAGA!!!

Mamy dla Państwa 2 podwójne zaproszenia na imprezę Trance Friends 21.01.2023 r..  W zabawie może wziąć udział każdy, kto polubi, udostępni post i oznaczy 3 osoby na https://www.facebook.com/taniowmiescie. Na zgłoszenia czekamy do czwartku 19.01.2023 do godz. 19.00. 

Matt Bukovski to znany na całym świecie DJ i producent muzyki trance, a jego niedawne występy na Sunrise Festival oraz w klubie Ekwador Manieczki odbiły się echem w całym kraju. Topowy polski producent reprezentował w tym roku nasz kraj na najwspanialszym aktualnie evencie związanym z muzyką trance na świecie Luminosity Beach Festival.

Drugim gościem specjalnym będzie Lucas Deyong! Łukasz to aktualnie w naszej opinii najszybciej rozwijający się producent muzyki trance w naszym kraju. Jest członkiem wspaniałego kolektywu Victims of Trance a jego utwory są grane przez takie gwiazdy jak Armin van Buuren, Paul Van Dyk, Giuseppe Ottaviani, Ben Nicky, Andrew Rayel, Jordan Suckley, Sneijder, Sean Tyas, Greg Downey, RAM, David Forbes, Billy Gillies, David Rust, Shugz, Judge Jules, Paul Webster i wielu innych! 

Wystąpi również grupa naprawdę prężnie rozwijających się polskich producentów muzycznych oraz DJ-ów takich jak Jacob Peeker, Mystery Soul, Punk Jungle, relax, Vuriouz oraz rezydenci Reborn Sound System 

Wstęp 40 zł
Studenci z aktualną legitymacją 20 zł

Zobacz też

Anita Suchomska
Wstęp wolny

Zapraszamy na pierwszy w tym roku wernisaż. Wystawę Anity Suchomskiej. Anita...

Fabryka Lloyda | WESELE bez Pary Młodej
od 290 zł

Zapraszamy na kolejną odsłonę wydarzenia: WESELE BEZ PARY MŁODEJ, które odbędzie...

Fabryka Lloyda | Główny Zawór Jazzu 
od 60 zł

27 stycznia po raz drugi w Fabryce Lloyda wystąpi zespół “Główny...