Informacje:

Wstęp wolny
ul. Gimnazjalna, Bydgoszcz
03 Czerwieca 2023
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Święto ulicy Gimnazjalnej 2023

3-go czerwca do Śródmieścia powraca „Święto ul. Gimnazjalnej”. Przedsiębiorcy wraz z Menadżerem Starego Miasta i Śródmieścia przygotowali wiele atrakcji zarówno gastronomicznych jak i kulturalnych.

Popołudnie i wieczór upłyną na ulicy pod znakiem muzyki, sztuki, historii i dobrego jedzenia. W „Landschafcie” w godz. 17.00 – 19.00 Abstract Emergency Experience w składzie Rafał Olszewski, Kamil Hajduk, Kevin G zaprezentuje wybrane kompozycje jazzowe oraz swobodną improwizację.

W trakcie dnia, przed „Zakładem?” do godziny 21-ej usłyszymy słoneczne Dj sety, a później muzyka przeniesie się do wnętrz lokalu. Przed ‘Burger Parkiem” zobaczymy min. przygotowywane na oczach klientów cheeseburgery, „Sushi Kushi” zaserwuje w promocyjnej cenie rolki, a „Winosfera” zaoferuje degustację serów.

Od 16.00 do 20.00 będzie także okazja posmakować win z Winnicy pod Jabłonią. Bar „Brazilian Flavours” zaprosi do degustacji nalewek z cachacy i przekąsek z tapioki oraz ofert promocyjnych.

W przestrzeni ulicy w godz. 16.00 – 21.00 menedżer pokaże kolejną mini wystawę z cyklu „Made in Bydgoszcz”. Tym razem zobaczymy unikalne grafiki z bydgoskich opakowań, a we wnętrzach „Zakładu” serię etykiet z dawnych, bydgoskich destylarni.

W godz. 14.00 – 18.00 zdjęcia wykonywał będzie Jarek Majewski, a miedzy 19.00, a 21.00 na ulicy prym wieść będzie cyrkowy ogniomistrz zamieniający ten widowiskowy żywioł w sztukę.

Atrakcji nie zabraknie, a ul. Gimnazjalna to idealne miejsce by zacząć lub skończyć swój spacer po naszym Śródmieściu. Tym bardziej, że podczas poprzedniego wydarzenia zyskała piękne podświetlenie.

Zobacz też

FILMOWE PORANKI: Tomek i Przyjaciele, cz. 4
od 16.90 zł
14 Stycznia

Kolejna stacja: Filmowy Poranek „Tomek i Przyjaciele” z Helios dla Dzieci....

Teatr Kameralny | Strach się bać
od 50 zł
od 24 do 25 Luty

Teatr Kameralny w Bydgoszczy zaprasza na spektakl dla dzieci w wieku...

Filharmonia Pomorska | Vadim Brodski
od 40 zł
Jutro

Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy zaprasza 23 lutego na koncert wybitnego skrzypka...