Informacje:

Wstęp wolny
ul. Mostowa, Bydgoszcz
08 Wrzesień 2022
10:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Śniadanie z Radiem ZET w Bydgoszczy

W czwartek (8 września) rano „Wielka trasa trasa śniadaniowa Radia ZET” zawita do Bydgoszczy. Gospodarzem spotkania z bydgoszczanami na ul. Mostowej będzie Kamil Nosel.

Pobudka w czwartkowy ranek z Radiem ZET – to będzie specjalna okazja, żeby posłuchać oczywiście audycji poprowadzonej na żywo z Bydgoszczy, z ulicy Mostowej, przy spichrzach i amfiteatrze obok Muzeum Okręgowego. Najlepiej jednak przyjść na Stare Miasto, aby samemu skosztować śniadania, które w namiocie Radia Zet ugotują znani szefowie kuchni – zapraszając do tego także bydgoszczan.

Wszystko będzie się działo na Mostowej od wczesnego poranka do godzin przedpołudniowych. W ramach piątej już edycji „Wielkiej trasy śniadaniowej Radia ZET”, która rozpoczęła się 5 września, rozgłośnia odwiedzi dziewięć polskich miast. Audycję na żywo prowadzi Kamil Nosel, który zaprasza bydgoszczan na Food Truck Sokołów klasyczne śniadania oraz Food Truck Kawa Inka.

Na Mostowej, w okolicach spichrzów, będą także odbywać się konkursy dla mieszkańców z nagrodami m.in. koło fortuny oraz puzzle kulinarne. O godz. 8 i 8.30 zagra Dziecięca Orkiestra Recyklingowa Beatgoszcz Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy. W jej skład wchodzą dzieci i młodzież, które pod okiem perkusisty, Jacka Kwaśniaka, samodzielnie budują instrumenty perkusyjne z odpadów i na nich grają. Używają kartonów, mebli, plastikowych butelek, wiader itp. Najmłodszy członek zespołu ma 4 lata.

Zobacz też

Joga w Młynach Rothera
Wstęp wolny

Stan Harmonii zaprasza na darmowe zajęcia JOGI W MŁYNACH ROTHERA. Jest...

3. Serduszkowy trening z RUN BYDGOSZCZ dla WOŚP
Wstęp wolny

Już po raz trzeci serdecznie zapraszamy Was na wspólny trening biegowy...

Bydgoska Strefa Gier Bez Prądu 15
od 15 zł

Planszówkowicze! W Nowym Roku zobaczymy się już 15 raz na wydarzeniu...