Informacje:

od 129 zł
ul. Andrzeja Szwalbego 6
23 Listopad 2022
19:00:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Sławek Uniatowski – Love Story

❤️Love Story, czyli najpiękniejsze piosenki o miłości w wykonaniu Sławka Uniatowskiego!❤️ Wspaniała okazja do posłuchania piosenek, które dla milionów ludzi są przypomnieniem wielu wspomnień i emocji💭 Nowe aranżacje kultowych utworów🎶 romantyczna atmosfera, no i pełen uroku Sławek..🤩 Po prostu musicie tam być👉🏻🎫

Wokalista wykona utwory z repertuaru m.in. Zbigniewa Wodeckiego, Perfectu, Krzysztofa Krawczyka ,Franka Sinatry oraz Joe Cockera Podczas koncertu nie zabraknie autorskich hitów Sławka a także muzycznych niespodzianek, które z pewnością ucieszą publiczność.

Koncert Love Story będzie wspaniałą okazją do posłuchania piosenek, które dla milionów ludzi są przypomnieniem wielu wspomnień i emocji. Podczas muzycznej podróży pokażemy miłość, która jest piękna we wszystkich barwach.

Czego możemy się spodziewać? Na pewno nie zabraknie takich hitów jak „Something Stupid” Franka Sinatry, „Ktoś między nami” Anny Jantar i Zbigniewa Hołdysa.

Nowe aranżacje kultowych utworów i romantyczna atmosfera sprawią, że koncert Love Story na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Zobacz też

Katarzyna Piasecka - "MOJE TABU"
od 50 zł

🙊Tabu? Tak, ponoć o niektórych sprawach nie powinno się mówić🤫 Kaśka...

Adam Sobaniec
od 40 zł

Adam Sobaniec – chirurg stand-upu, który dowolnie wycina, zszywa i elektryzuje...

Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia
od 30 zł

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje...