Informacje:

od 60 zł
Area Dance, ul. Focha 4, Bydgoszcz
24 Luty 2024 12:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Ruch, Emocja, Akcja: Warsztaty teatralno-ruchowe dla każdego! Area Dance (Focha 4)

Ruch, Emocja, Akcja to dwugodzinne warsztaty z zakresu teatru improwizowanego i podstaw ruchu scenicznego, które przeznaczone są dla początkujących improwizatorów i osób zainteresowanych występowaniem na scenie.

Warsztatowicze biorący udział w zajęciach nie muszą mieć żadnego doświadczenia. Wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!

Warsztaty poprowadzą Antonina Zuzanna Spica i Natalia Nowik.

Antonina Zuzanna Spica – Improwizatorka, animatorka, instruktorka improwizacji, aktywna członkini Stowarzyszenia Twórców Sztuki Współ.gra i magister kulturoznawstwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów improwizacji teatralnej. Twierdzi, że najważniejsze na scenie jest nie tylko słyszenie słów wypowiadanych przez partnera, ale także usłyszenie ich i reagowanie zgodnie z własnymi, szczerymi emocjami.

Natalia Nowik – tancerka, aktorka, animatorka, kulturoznawczyni, pedagożka teatru, dyplomowana instruktorka tańca i aktywna członkini Stowarzyszenia Twórców Sztuki Współ.gra.
Od lat prowadzi zajęcia taneczne oraz teatralne. Dużo miejsca poświęca w swojej pracy na świadomość ciała i ruch sceniczny. Uważa, że na scenie każdy element ma znaczenie, a pominięte ciało potrafi się zemścić.

Współpracowały między innymi przy projekcie “Uśmiech się! Warsztaty improwizacji teatralnej dla każdego!” na Międzynarodowym Festiwalu Pol’and’rock,
mają wieloletnie doświadczenie w wystąpieniach publicznych oraz graniu przed widownią. Organizują i koordynują wydarzenia związane z szeroko pojętą sztuką i kulturą.

Warsztaty odbędą się w sali Area Dance przy ulicy Focha 4 w Bydgoszczy

Zobacz też

Piosenki to...
od 120 zł
Dzisiaj

Polecamy wyjątkową, muzyczną ucztę🥘🍽️ Podczas wieczoru usłyszymy najpiękniejsze piosenki autorstwa Agnieszki...

Polska Noc Kabaretowa 2024
od 100 zł
Dzisiaj

Polska Noc Kabaretowa 2024 – największe widowisko kabaretowe w Polsce wraca...

Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska z zespołem
od 130 zł
07 Marca

Wieloletni lider grupy Pod Budą, autor takich piosenek jak „Nie przenoście...