Informacje:

Wstęp wolny
BluStreamTV, ul. Kijowska 44. Bydgoszcz
26 Sierpień 2022
19:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Recital muzyczny Patrycji Jonczynskiej

26 sierpnia zapraszamy na recital młodej artystki. Będziemy mogli usłyszeć kilka nowych piosenek w wykonaniu Patrycji, w tym jej najnowszą piosenkę pt: “Ocean Łez”, do której zaprezentowany zostanie teledysk.

Oprócz koncertu, czeka na nas wernisaż zdjęć. Wstęp jest wolny, serdecznie zapraszamy do siedziby BluStreamTV, ul. Kijowska 44 w Bydgoszczy.

Patrycja Jonczynska to młoda artystka, która pragnie tworzyć muzykę, będącą ukojeniem dla duszy słuchaczy. Chce dawać nadzieję i łączyć ludzi dążących do balansu w życiu, wyciszenia i wytchnienia od codzienności. Utożsamia się z tymi, którzy jeszcze szukają swojej drogi i kształtują swoje JA. Jej misją jest stworzyć dla swoich odbiorców „comfort zone”, gdzie każdy może być, kimkolwiek chce.

Jak sama twierdzi, artysta powinien mieć swój własny przekaz, dzielić się tym, co ma w sobie. Dlatego jej największym marzeniem jest, by na scenie móc prezentować własny repertuar. Dążąc do jego realizacji, pracuje nad solową płytą. Powstał już teledysk do pierwszego singla “Ocean łez”, do którego napisała nie tylko tekst, ale też muzykę. Jej inspiracją są brytyjskie zespoły popowe. Ceni artystów, którzy nie boją się wychodzić poza powszechnie przyjęte schematy twórczości, poza kanony piękna.

UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o potwierdzenie przybycia drogą mailową pod adresem: kontakt@blustreamtv.pl. 

Zobacz też

Bydgoska Scena Barokowa | Arietta Marcina Gumieli
Wstęp wolny

Zapraszamy na Prolog, który otworzy IV edycję festiwalu „Bydgoska Scena Barokowa”!...

Vadim Brodski w Bydgoszczy
od 30 zł

24 września w sali Copernicanum wystąpi jeden z najwybitniejszych skrzypków –...

Fabryka Lloyda | BMW Lloyd's Whisky Da
od 150 zł

24 września wraca długo wyczekiwana, trzecia edycja święta whisky…pod znakiem MOULIN...

Komentarze