Informacje:

Wstęp wolny
Park Kochanowskiego, Bydgoszcz
26 Sierpień 2023
11:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Pozytywka | Cyrkowy Zakątek

Zapraszamy na Cyrkowy Zakątek 26 i 27 sierpnia 2023 (sobota i niedziela), Park Kochanowskiego.

Dzięki firmie Bydgosta – po raz kolejny w Parku Kochanowskiego powstanie Cyrkowy Zakątek!
Jednym z partnerów, dzięki którym możemy rozwijać ‘Pozytywkę’, jest firma Bydgosta, która buduje nie tylko budynki, ale także kapitał społeczny.

Dorosłym spełnia marzenia o własnym ‘M’, a dzieciom o niezwykłych przygodach… W tym roku po raz kolejny wsparła naszą inicjatywę i umożliwiła nam urządzenie dla Was prawdziwego cyrku… a dokładnie Cyrkowego Zakątka!

Wiele godzin zabawy, która się nie nudzi, a do tego kształtuje charakter, rozwija pasje, zachęca do sportowych ćwiczeń i uczy prawidłowej postawy ciała. W Zakątku Cyrkowym dzieci uczą się tajników sztuki cyrkowej na różnych stanowiskach. Stanowiska są równoległe obsługiwane przez profesjonalnych, przeszkolonych do pracy z dziećmi animatorów, dlatego też zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo. Niezły cyrk!

Cyrkowy Zakątek składa się z:

Namiotu cyrkowego, strefy gigantycznych baniek mydlanych wraz z wytwornicą do baniek, konstrukcji do chodzenia po linie, nauki żonglerki, nauki chodzenia na szczudłach, dla najmłodszych i tych starszych, rowerków Pedallo, Rola Bola, nart do chodzenia w parach, zjeżdżalni rolkowej, plansz z grami zręcznościowymi, strzelnicy.

UWAGA: Wszystkie pokazy i ćwiczenia wykonywane są pod okiem doświadczonych animatorów, instruktorów sztuki cyrkowej, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa dla dzieci i ich otoczenia.

Zobacz też

ZIELONA GRANICA
od 18.90 zł

„Zielona granica”, najnowsze dzieło trzykrotnie nominowanej do Oscara Agnieszki Holland, to...

NIEZNISZCZALNI 4
od 18.90 zł

Lee Christmas i Barney Ross po raz kolejny zwołują ekipę topowych...

HELIOS | FILMOWE PORANKI: 44 Koty, cz. 1
od 16.90 zł

4 Koty wracają do kina Helios 😻! Już najbliższy weekend Ci...