Informacje:

Wstęp wolny
Pałace Ostromecko, Ostromecko ul. Bydgoska 9, Dabrowa Chełminska
26 Marca 2023
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Pałace Ostromecko | Recital fortepianowy Adama Goździewskiego

Zapraszamy na Koncerty ostromeckie w 100. rocznicę urodzin Andrzeja Szwalbego: recital fortepianowy Adama Goździewskiego

Adam Goździewski pierwsze kroki w świecie pianistyki stawiał pod kierunkiem prof. A. Grzegorkiewicz-Ciesielskiej. Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny F. Chopina w Warszawie, gdzie pracował pod opieką prof. J. Ławrynowicz-Just oraz w klasie kameralistyki prof. K. Makowskiej-Ławrynowicz. Obecnie doskonali swoje umiejętności pod opieką prof. P. Giacomettiego w ramach studiów podyplomowych w Robert Schumann Hochschule w Düsseldorfie. Jest laureatem międzynarodowych konkursów pianistycznych w Estonii, Polsce, Rosji, Słowenii, Ukrainie i we Włoszech. W 2017 otrzymał III nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym Artur Rubinstein in Memoriam w Bydgoszczy, a także tytuł laureata Estrady Młodych 51. Festiwalu Pianistyki Polskiej w Słupsku. Prowadzi ożywioną działalność koncertową w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji.

Podczas recitalu artysty w sali balowej Pałacu Nowego w Ostromecku usłyszymy utwory m.in. Fryderyka Chopina, Ignacego Feliksa Dobrzyńskiego oraz Edwarda Wolffa.

Po koncercie natomiast udamy się wraz ze wszystkimi gośćmi do Pałacu Starego, gdzie czekać będzie niespodzianka przygotowana przez znakomitego bydgoskiego twórcę sztuk wizualnych Michała Kubiaka.

Zobacz też

Mery Spolsky - EROTIK ERA TOUR
od 99 zł
13 Marca

Mery Spolsky – EROTIK ERA TOUR w Bydgoszczy! Przygotujcie się na...

Festiwal Muzyki Interesującej vol.2
Wstęp wolny
20 Luty

Na pierwszej edycji polecieliśmy w kosmos, ale nadal nam mało. Tym...

AKADEMIA MUZYCZNA | CCCXXII BYDGOSKI WTOREK MUZYCZNY
Wstęp wolny
20 Luty

Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy zaprasza na CCCXXII BYDGOSKI...