Informacje:

od 50 zł
Over the Under Pub, ul. Dworcowa 51, Bydgoszcz
02 Luty 2024
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Over the Under Pub | Pull The Wire x Gorgonzolla

Zespół Pull The Wire odkłada na wieszak kowbojski kapelusz i wyrusza w piracki rejs! Razem z nimi na scenie wystąpi Gorgonzolla.

Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełnę, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Koncertowo zespół należy do tych którzy na równi dotrzymują kroku swoim fanom jeśli chodzi o dobrą zabawę skutkującą przepoconymi elementami garderoby!
www.pullthewire.pl

Gorgonzolla, to warszawski zespół działający od 2013 roku. Dwa różne wokale, dwa różne światy i szczery przekaz, tak w skrócie można opisać zespół, który tworzy grupa przyjaciół.
Wydana w kwietniu 2016 roku, debiutancka płyta pod tytułem ‘Eksploatowani’, zaprowadziła grupę na scenę Pokojowej Wioski Kryszny na 22. Przystanku Woodstock, została doceniona przez Antyradio, utrzymując się przez kilka tygodni w notowaniu TURBO TOP oraz przez pismo Teraz ROCK, gdzie otrzymała wysokie noty w recenzji. Krążek uznano za jeden z mocniejszych debiutów 2016 roku.

Na początku października 2019 roku, Gorgonzolla wydała drugi album, pod tytułem ‘Konsumpcja’, promowany singlami ‘Czołgi’, ‘Popiół’, ‘Zagubieni’ i tytułowa ‘Konsumpcja’. Również w 2019 roku, Gorgonzolla pojawiła się na scenie Wiewiórstocku, gdzie przyciągnęła ogromną ilość słuchaczy, a pod koniec 2019 roku, pismo Teraz ROCK, ogłosiło Gorgonzollę jedną z nadziei na 2020 rok.
Zespół ma za sobą również wspólne koncerty z takimi grupami jak: KSU, Closterkeller, Luxtorpeda, Kabanos, Nocny Kochanek, Łydka Grubasa czy Zenek Kupatasa.

Obecnie grupa pracuje nad trzecim albumem, którego tytuł to ”Zabawne?”.
Krążek jak dotąd promują trzy single: ”Potwór z szafy”, Ryba psuje się od głowy feat. Mada” i ”Podróżnik”. Dwa z trzech singli można było usłyszeć na koncercie Gorgonzolli na Małej Scenie Pol’and’Rock Festival 2022.

Zobacz też

Progressive Evening 2023
od 199 zł
Jutro

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury ScenaArt oraz Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zapraszają...

ELJAZZ | BIBOBIT
od 64 zł
Jutro

Klub Eljazz zaprasza 1 grudnia na koncert zespołu BIBOBIT. Bibobit wraca...

Muzyka zespołu METALLICA symfonicznie
od 160 zł
02 Grudnia

W roku 2023 na kolejne koncerty powróci do Polski wyjątkowy projekt...