Informacje:

od 18 zł
Otwarta Przestrzeń „Światłownia”, ul. św. Trójcy 15, Bydgoszcz
09 Wrzesień 2022
18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Otwarta Przestrzeń Światłownia | UNIVERSEalnie

9 września 2022 Otwarta Przestrzeń “Światłownia”, przy ul. Św. Trójcy 15 w Bydgoszczy zaprasza na koncert poświęcony twórczości Mirosława Breguły pt. “UNIVERSEalnie”.

Podczas muzycznego spotkania będzie okazja zasłuchać się w mniej i bardziej znanych utworach zespołu Universe w wykonaniu i aranżacji Radosława Bugańskiego.

Niezwykła atmosfera, nastrojowe brzmienie instrumentów, niekontrolowane łzy, przejmujący wokal i liryczne, przepełnione uczuciowością ballady. Tak w skrócie opisać można nadchodzący koncert Radka Bugańskiego, który już 9 września wystąpi na scenie “Światłowni”, wypełniając przestrzeń najpiękniejszymi utworami zespołu Universe.

Podczas wyjątkowego wieczoru ballad usłyszymy m.in. takie, w pełni zasługujące na miano kultowych, utwory jak “Mr. Lennon”, “Ciągle szukam drogi”, “Najbardziej z wszystkich kobiet”, “Noc i ja”, “Bo to taka piękna miłość”, “Deszczowa Nieznajoma” czy przejmujący do szpiku kości “Mijam jak deszcz”.

Pomimo prostych środków artystycznych, koncert będzie cudowną, emocjonalną, a nawet magiczną podróżą muzyczną, łączącą niesamowity profesjonalizm młodego muzyka z jego fantastyczną zdolnością do wywoływania wzruszeń.

Zobacz też

Bydgoscy Muzycy w hołdzie Depeche Mode
od 35 zł

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie cyklu Bydgoscy Muzycy w Hołdzie –...

MCK BYDGOSZCZ | Alameda
od 35 zł

Alameda zaprasza Bydgoszcz do tańca vol. 2. sprawdź co na scenie...

The Moneymakers LIVE 
od 30 zł

Zapraszamy 7 października na koncert zespołu The Moneymakers Zespół The Moneymakers...

Komentarze