Informacje:

od 18 zł
Otwarta Przestrzeń „Światłownia”, ul. św. Trójcy 15, Bydgoszcz
25 Czerwiec 2022
18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Otwarta Przestrzeń Światłownia | Powitanie lata w biesiadnych klimatach

Powitanie lata w biesiadnych klimatach ze Steffi Mal i Pawłem Wenderskim połączone z promocją płyty

Steffi Mal (Stefania Malinowska) – bydgoska wokalistka, uzdolniona muzycznie i plastycznie. Animatorka imprez dla dzieci i dorosłych. Trenowała gimnastykę akrobatyczną na obiektach sportowych KKS „Brda”i WKS „Zawisza”. Obecnie instruktor gimnastyki tanecznej.

Współpracowała z muzykami w kraju i za granicą, z zespołami: „Polish Music Band-SAS”, „Rajd Band”, „The Brass Band”, „Karo”, „Metrum”„Kapelnia Rodeo”, „Silver Duo”, „Klub 62”, Duo Steffi & Włodek.

Paweł Wenderski (ur.1976 r.) jest absolwentem wrocławskiego AWF-u, a także… dwukrotnym laureatem telewizyjnej Szansy na Sukces w kategorii piosenek Renaty Przemyk i Ireny Santor. Doskonały śpiew, charyzma i świetny kontakt z publicznością otworzyły mu drogę do dalszych sukcesów. Brał udział w wielu programach TV, koncertach Violetty Villas i w Sylwestrowej Dwójce. Tworzy on odrębne tematycznie programy jak: Wielcy Nieobecni, Lata 20.30., Kora (LOVE), recital piosenek Agnieszki Osieckiej, w których przedstawia znane polskie utwory – szczególnie z lat 70. 80. 90. – we własnych oryginalnych interpretacjach. Ma także w swoim repertuarze program świąteczno-kolędowy.

Od sierpnia 2014 r. Paweł Wenderski występuje z Mieczysławem Dąbrowskim (piano Korg/bas, gitara, akordeon) lub 3-osobowym zespołem (+ git/sax oraz instr.perkusyjne). Paweł Wenderski związany jest artystycznie i organizacyjnie z CKA i Domem Kultury w Środzie Śląskiej.

Wstęp na wydarzenie – cegiełka 20 zł, seniorzy, niepełnosprawni-18 zł.

Zobacz też

Zespół Duża Rajska Kawa
Wstęp wolny

Otwarta Przestrzeń Światłownia zaprasza 24 czerwca na koncert zespołu Duża Rajska...

Park Club | Montana Country Band 
Wstęp wolny

Zapraszamy na sporą dawkę znakomicie podanej muzyki country. Montana Country Band...

Fabryka Lloyda | Malik Montana
od 50 zł

Agencja DON’T STOP zaprasza na jedyny w 2022 koncert Malika Montany...

Komentarze