Informacje:

Wstęp wolny
Otwarta Przestrzeń „Światłownia”, ul. św. Trójcy 15, Bydgoszcz
25 Listopad 2022
18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Otwarta Przestrzeń Światłownia | Leszek Kopeć

Otwarta Przestrzeń „Światłownia”, 25 listopada 2022 zaprasza na koncert Leszka Kopcia.

Od autora: W najbliższym czasie będę miał przyjemność wystąpić w bydgoskiej Światłowni. Gorąco Państwa zapraszam. Mój świat jest pełen dźwięków. W moich piosenkach opowiadam o tym, co przeżyłem, śpiewam o swoich marzeniach. Moją pasją jest muzyka i praca w Radiu Wrocław i w Radiu KSON. W propagowaniu piosenki autorskiej poświęciłem całe moje życie. Jako dziennikarz i jako artysta. Śpiewać zacząłem już jako dziecko. W wieku dorosłym wystąpiłem na wielu festiwalach. Udało mi się być laureatem głównych nagród. W roku 1980 zaczęła się moja poważna droga artystyczna.

Wygrałem Festiwal Nocne Śpiewanie na Zamku w Toruniu. Potem przyszły inne festiwale, m.in. Włóczęga w Zielonej Górze, YAPA w Łodzi, Bakcynalia w Lublinie, Festiwal Piosenki Studenckiej w Krakowie. Piszę i komponuję bo nie umiem bez tego żyć. Na niektórych imprezach kulturalnych udzielam się jako konferansjer. Zajmuję się również realizacją dźwięku.” Śpiewam bo muszę” to cytat piosenki Skaldów z którym się utożsamiam. To moje przesłanie, które wyśpiewuję na koncertach. Czekam wiec na Was szanowna publiczności. Przyjdźcie na spotkanie ze mną postaram się aby było pięknie.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca”

Zobacz też

Magiczny Koncert - piosenki z bajek
od 50 zł

11 grudnia zapraszamy wszystkie małe i duże pociechy na magiczny koncert...

Fabryka Lloyda | Bracia Figo Fagot
od 89 zł

10 grudnia zapraszamy Was na koncert niekwestionowanych królow pastiszu disco-polo! Pozwólcie...

Fabryka Lloyda | Kalush Orchestra
od 99 zł

Kalush Orchestra przyjeżdża do nas! A nawet będzie można dostać na...