Informacje:

Wstęp wolny
Otwarta Przestrzeń „Światłownia”, ul. św. Trójcy 15, Bydgoszcz
29 Październik 2022
18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Otwarta Przestrzeń Światłownia | Krzysztof Sałapa

Otwarta Przestrzeń „Światłownia”, 29 października 2022 zaprasza na koncert Krzysztofa Sałapy

Dryg do śpiewu miałem już od dziecka, ale publicznie po raz pierwszy wystąpiłem w 1997 roku na festiwalu organizowanym w Ciechocinku przez piosenkarkę Grażnę Świtałę. w 2006 roku wygrałem tam Grand Prix. Szybko zostałem zauważony przez innych organizatorów festiwali i innego rodzaju koncertów. Brodnica, Szczawno Zdrój, Wałbrzych, Kozienice, Warszawa, Powsin, Filharmonia Bydgoska, Opera Nova,

Koncerty kolędowe z Orkiestrą pod batutą Marka Czekały w Polskim Radio, Telewizji Polskiej. Skromny występ w Parlamencie Europejskim oraz w Niemczech. Drugie i trzecie miejsce na festiwalu Fundacji Anny Dymnej. Od roku 2010 śpiewałem w zespole Archangelica, z którym wydałem płytę i zagrałem kilkadziesiąt koncertów. Od dawna pracuję nad swoim własnym materiałem, któremu poświęciłem kilka ostatnich lat. Również dość intensywnie rozpracowuję i doskonalę swoją technikę wokalną, pomimo licznych warsztatów wokalnych u bardzo znanych artystów i specjalistów od emisji, dykcji, oddechu.

Od dziecka pociągały mnie ciężkie brzmienia i wychowałem się na metalu…, ale z biegiem czasu moje serce zdobyła muzyka klasyczna, filmowa, muzyka lat 70, 80, 90. Kilka lat temu zdominowała mnie muzyka progresywna. Niedawno nagrałem wokale do dwóch projektów blackmetalowych z Polski i Kanady (ten drugi zostanie wydany jako ogólnoświatowy dostępny album). Obecnie jestem na etapie przygotowywania swojego materiału do procesu masteringu. Potem, jeśli los pozwoli, płyta.

Zobacz też

TERESA WERNER I GORAN KARAN
od 120 zł

Wyjątkowy i niepowtarzalny koncert Teresy Werner i Gorana Karana. Piosenki prosto...

Towarzystwo Muzyczne im. Paderewskiego | KONCERT PASYJNY
Wstęp wolny

Towarzystwo Muzyczne im. Ignacego Jana Paderewskiego zaprasza na KONCERT PASYJNY 29...

ELJAZZ | Butelki Zwrotne
od 30 zł

1 kwietnia 2023 na scenie Eljazzu wystąpią Butelki Zwrotne. Będzie to...