Informacje:

od 20 zł
Otwarta Przestrzeń „Światłownia”, ul. św. Trójcy 15, Bydgoszcz
28 Lipca 2023
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Otwarta Przestrzeń Światłownia | Dominika Sztonyk

Otwarta Przestrzeń Światłownia zaprasza 28 lipca na koncert Dominiki Sztonyk

Dominika Sztonyk – pochodzi z Prudnika, ale od ośmiu lat mieszka w Toruniu. Wokalistka, absolwentka szkoły muzycznej w klasie fletu poprzecznego, wielokrotnie nagradzana w konkursach wokalnych, a za swoje teksty w konkursach literackich. Na swoim koncie ma już autorskie single, które dotarły do list przebojów w rozgłośniach radiowych. Do dwóch utworów: szczeRAdość i Kiedy Przyjdziesz Ponownie zostały nakręcone profesjonalne teledyski.

Dominika ukończyła LO z tytułem Primus inter pares i aktualnie jest studentką psychologii. Tegoroczna finalistka Studenckiego Nobla w kategorii Sztuka. Uwielbia literaturę, interesuje się grafiką i fotografią. Ukończyła kurs języka migowego. Brała udział w warsztatach Teatru Piosenki Romana Kołakowskiego i wystąpiła w czterech spektaklach. Reprezentuje wojskowy Klub CSAiU w Toruniu i ma w swoim dorobku również nagrody w elitarnych konkursach organizowanych przez Klub DGRSZ, m.in. została trzykrotną laureatką Festiwalu Piosenki Lotniczej w Kazimierzu Dolnym. Gościła w programie Marka Sierockiego Młodzi Zdolni Artyści oraz w TVP Bydgoszcz w Życzeniach od serca.

Współpracuje z wybitnymi muzykami. W nowych utworach na gitarze usłyszymy Sławka Kosińskiego, który tworzył z zespołem Lombard, a nadal gra z Urszulą i Sławkiem Uniatowskim. Muzykę do dwóch kolejnych piosenek napisał natomiast bardzo wspierający Dominikę, pochodzący z Florydy, Anthony Little, który współpracował z takimi sławami jak Tina Turner, Justin Timberlake, Backstreet Boys. Dominika lubi piosenki z tekstem.

W jej repertuarze można usłyszeć między innymi utwory Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty, Romana Kołakowskiego, Aleksandry Bacińskiej, Przemysława Gintrowskiego czy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Wstęp na wydarzenie – cegiełka 20 zł, seniorzy, niepełnosprawni-18 zł.

Zobacz też

Koncert The Best of PRL najlepsza muzyka lat 60 i 70
od 80 zł
27 Kwietnia

Tego wieczoru pod batutą Przemysława Piechockiego usłyszycie Państwo najpiękniejsze przeboje z...

AKADEMIA MUZYCZNA | Special Concert
Wstęp wolny
26 Kwietnia

Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy zaprasza na Koncert specjalny...

AKADEMIA MUZYCZNA | Studenci Akademii Muzycznej w Łodzi
Wstęp wolny
Dzisiaj

Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy zaprasza na WTOREK Z...