Informacje:

Wstęp wolny
Orso Nero, ul. Fredry 1a, Bydgoszcz
23 Wrzesień 2022
18:30
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Orso Nero | Koncertowy piątek 

Zapraszamy w piątek 23 września do restauracji Orso Nero na koncert Neema Rae i Daniela Pradella. Koncerty będą odbywały się cyklicznie w wykonaniu najlepszych muzyków z regionu.

W piątki w restauracji Orso Nero oprócz kulinarnych doznań, otrzymacie też kulturalne. Już 23.09.22 wystąpią dla Was:

Neema Rae – utalentowana wokalistka i skrzypaczka. Absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie wokalistyki jazzowej oraz skrzypiec.

Laureatka i uczestniczka wielu konkursów i festiwali, m. in. Novum Jazz Festival w Łomży, I miejsce na Regionalnym Konkursie Piosenki Angielskiej w Nidzicy, I miejsce na 22. Międzynarodowym Konkursie Młodych Muzyków we Włoszech (Barletta), Wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym „Młody Paganini, Wrocław. Na co dzień uczy śpiewu, pracuje także nad autorskim materiałem.

Daniel Pradella – Wibrafonista, pianista, aranżer. Absolwent Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej na instrumentach perkusyjnych oraz absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa specjalność wibrafon jazzowy oraz fortepian jazzowy.

Obecnie asystent na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, na wydziale Edukacji Muzycznej. Organizator Bydgoskich warsztatów Gospelowych oraz Bielski warsztatów Uwielbienia. Od najmłodszych lat zafascynowany muzyką odnajduję się w taki gatunkach jak: jazz, gospel, funk, soul oraz w muzyce klasycznej. Współpracuję z wieloma muzykami na terenie całego kraju.

Jego aranżacje rozbrzmiewają w całej Polsce, ale jednak najczęściej w Bydgoszczy, pisze dla kwartetów smyczkowych t.j. Virtuoso, Infinito z którym nagrał płytę w 2018 roku, pisał aranżację na płycie Leszka Lyczmańskiego Bydgoskiego wokalisty, która została wydana w 2019 roku.

Zobacz też

ŚNIADANIE NA TRAWIE | Moda & Prosecco
Wstęp wolny

W sobotni poranek 10 września zapraszamy do Parku Kazimierza Wielkiego –...

Śniadanie na Trawie
Wstęp wolny

Śniadanie na Trawie – dobry pomysł na początek weekendu. To okazja,...

Restauracja Sowa | Kuchnia na luzie
Wstęp wolny

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejną już edycję warsztatów kulinarnych...

Komentarze