Informacje:

Wstęp wolny
Ogród zoologiczny, Gdańska 173-175, Bydgoszcz
02 Czerwiec 2023
16:30
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Ogród Zoologiczny w Bydgoszczy | Dreamnight at the Zoo, czyli Wieczór marzeń w ZOO

Zapraszamy 2 czerwca na międzynarodową akcję skierowaną do dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych oraz ich rodzin Dreamnight at the Zoo, czyli Wieczór marzeń w ZOO

Dreamnight at the Zoo, czyli Wieczór marzeń w ZOO” to międzynarodowa akcja skierowana do dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych oraz ich rodzin. Jako pierwsze wieczór zainicjowało Zoo w Roterdamie w 1996 roku. Bydgoskie Zoo przystąpiło do tej akcji w roku 2005 i tak co roku, za wyjątkiem okresu pandemii, w pierwszy piątek czerwca wita dzieci wraz z rodzinami na swoim terenie.
.
W tym roku zapraszamy 2 czerwca w godzinach od 16:30-19:00. Bezpłatne zaproszenia (za okazaniem orzeczenia o niepełnosprawności) będą wydawane od 19 do 31 maja lub do wyczerpania zaproszeń w kasie ZOO w godzinach od 9:00 do 18:00 (od poniedziałku do piątku) lub od 9:00 do 11:00 (sobota niedziela).

Podczas zwiedzania ZOO nasi goście spotkają się oko w oko z wybranymi gatunkami bezkręgowców. Poza tym będą mogli przyjrzeć się z bliska takim eksponatom jak np. poroża, wylinki, pióra. Ponadto zaprosimy na pokazowe karmienia zwierząt, a Brave Dogs – szkolenie psów Bydgoszcz przygotuje pokazy z psami.

Nie zbraknie sprzętu strażackiego i policyjnego. Natomiast nasz partner Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Bydgoszczy umili czas grami i zabawami.

Zobacz też

Biała Masa Krytyczna | Świecę Przykładem
Wstęp wolny

Bydgoska Masa Krytyczna Świeci Przykładem. To akcja, która ma na celu...

Game Show 2023
Wstęp wolny

Zapraszamy na największą konwencję gamingową północnej Polski Blu Game Show 2023....

Cyrk Korona - Sensacyjny Nowy Program 2023
od 40 zł

🎪Sensacyjny nowy program 2023 dla całej rodziny🤡 Najnowsze widowisko Cyrku Korona...