Informacje:

Wstęp wolny
Ogród zoologiczny, Gdańska 173-175, Bydgoszcz
02 Czerwieca 2023
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Ogród Zoologiczny w Bydgoszczy | Dreamnight at the Zoo, czyli Wieczór marzeń w ZOO

Zapraszamy 2 czerwca na międzynarodową akcję skierowaną do dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych oraz ich rodzin Dreamnight at the Zoo, czyli Wieczór marzeń w ZOO

Dreamnight at the Zoo, czyli Wieczór marzeń w ZOO” to międzynarodowa akcja skierowana do dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych oraz ich rodzin. Jako pierwsze wieczór zainicjowało Zoo w Roterdamie w 1996 roku. Bydgoskie Zoo przystąpiło do tej akcji w roku 2005 i tak co roku, za wyjątkiem okresu pandemii, w pierwszy piątek czerwca wita dzieci wraz z rodzinami na swoim terenie.
.
W tym roku zapraszamy 2 czerwca w godzinach od 16:30-19:00. Bezpłatne zaproszenia (za okazaniem orzeczenia o niepełnosprawności) będą wydawane od 19 do 31 maja lub do wyczerpania zaproszeń w kasie ZOO w godzinach od 9:00 do 18:00 (od poniedziałku do piątku) lub od 9:00 do 11:00 (sobota niedziela).

Podczas zwiedzania ZOO nasi goście spotkają się oko w oko z wybranymi gatunkami bezkręgowców. Poza tym będą mogli przyjrzeć się z bliska takim eksponatom jak np. poroża, wylinki, pióra. Ponadto zaprosimy na pokazowe karmienia zwierząt, a Brave Dogs – szkolenie psów Bydgoszcz przygotuje pokazy z psami.

Nie zbraknie sprzętu strażackiego i policyjnego. Natomiast nasz partner Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Bydgoszczy umili czas grami i zabawami.

Zobacz też

Zimowy PGE Narodowy w Trasie
od 12 zł
od 24 do 25 Luty

24 i 25 lutego zawita na lodowisko Torbyd w Bydgoszczy Zimowy...

Ruch, Emocja, Akcja: Warsztaty teatralno-ruchowe dla każdego! Area Dance (Focha 4)
od 60 zł
24 Luty

Ruch, Emocja, Akcja to dwugodzinne warsztaty z zakresu teatru improwizowanego i...

Focus Bydgoszcz | Ferie w Miasteczku Przedsiębiorczości
Wstęp wolny
Dzisiaj
do 24 Luty

W drugim tygodniu ferii zapraszamy do zabawy w miejscu, gdzie edukacja...