Informacje:

od 60 zł
Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderweskiego
18 Marca 2023
12:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Odlotowa 5 – biegniemy na bydgoskim lotnisku

Już 18 marca na drodze startowej Portu Lotniczego Bydgoszcz, wystartują nie tylko samoloty lecz także miłośnicy biegania i aktywnego spędzania czasu. „Operacja” rozpocznie się o godzinie 12.00 – bieg „Odlotowa 5”!


Prosta, utwardzona i płaska trasa to idealna okazja do wspólnego startu profesjonalistów jak również tych, którzy dopiero rozpoczynają biegową przygodę i samotnie pokonują kilometry. Dystans 5 km zapewne dla wielu uczestników zakończy się poprawieniem życiowego rezultatu w iście odlotowym stylu. Prócz samego startu na biegaczy czeka szereg dodatkowych atrakcji i wrażeń związanych z lokalizacją wydarzenia.

Każdego dnia, z Portu Lotniczego Bydgoszcz startują samoloty, pokonując setki, a nawet tysiące kilometrów. W niedzielę 18 marca z Lotniska Bydgoszcz wystartują także setki biegaczy – każdy z nich w innym celu, jedni by pobić życiowy rekord, inni by rozpocząć biegową przygodę..„Odlotowa5” to idealna okazja, by spojrzeć na regionalne lotnisko z innej perspektywy. Bieg po drodze startowej to prawdziwa gratka nie tylko dla amatorów biegania, także dla pasjonatów lotnictwa.

Organizatorami wydarzenia są Akademia Mistrzów Sportu oraz Budstol Invest. W biegową podróż na pokładzie „Odlotowej 5” zarezerwowanych jest prawie 1000 miejsc “boardingowych” dla uczestników, dlatego warto nie zwlekając w odpowiednim czasie dokonać rejestracji. Na zwycięzców Open jak i odpowiednich kategorii wiekowych przewidziano liczne nagrody rzeczowe oraz pieniężne.

Zachęcamy do śledzenia najświeższych informacji na facebook.com/odlotowa5.

Bieg Odlotowa 5 jest częścią wyjątkowego cyklu “Biegowe Pory Roku 2023” – czterech szybkich biegów 5km po asfalcie w ciekawych lokalizacjach. Istnieje możliwość rejestracji indywidualnie na poszczególne biegi cyklu lub w promocyjnej cenie na cały cykl – do czego zachęcamy.

PRZEJDŹ DO SYSTEMU ZGŁOSZEŃ – KLIKNIJ

Zobacz też

CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden
od 39.99 zł

CITY TRAIL – czyli Twoja jesienno-zimowa motywacja do biegania! Bez limitu...

Mikołaj w Lumina Park Bydgoszcz
od 31 zł

W dniach 2-3.12, 6.12, 9-10.12 zapraszamy do Lumina Park Bydgoszcz “Magiczna...

Kolejowe Mikołajki w Bydgoszczy
Wstęp wolny

Mikołaj nie zwleka i zamiast sań wybiera pociąg, by zaprosić Was...