Informacje:

od 15 zł
Kinoteatr Adria, Toruńska 30, Bydgoszcz
08 Maj 2022
12:30
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Na tropie Króla Juliana

EKO spektakl  „Na tropie Króla Juliana – Madagaskar Pana O.” to historia dwóch bohaterów (Pingwina i Pana O.), który jest połączeniem teatralnych dialogów oraz filmowej relacji z podróży.

Na scenie rola Pingwina kreowana jest przez aktora, a w relacjach filmowych przez kukiełkę. Na swojej drodze spotykają równie hip-hopowe Krokodyle, Lwa Alexa, Zieloną Furię i Papugę Rozalindę. 

Aktorzy, w sposób dowcipny, wspominają swój pobyt na wyspie, a w między czasie uczą etnicznego tańca wraz z najsłynniejszym Lemurem Katta, Królem Julianem oraz wykonają go wspólnie z… dziećmi z Madagaskaru.

Widowisko ma na celu przybliżyć wyspę Madagaskar, którą przedstawiamy oczami dziecka, pokazując m.in. baobaby, kameleony i lemury oraz życie mieszkających tam małych Malgaszy. Po spektaklu, widzowie będą mieli okazję pozyskać cząstkę Madagaskaru na własność, poprzez zakup książki „Wyspa moich przyjaciół”, którą Pana O. napisał po powrocie z wyprawy. 

RABAT  dla grup liczących minimum 10 osób; w sprawie biletów grupowych proszę o kontakt mailowy artur@gaan.pl lub pod nr 501 195 631

Zobacz też

od 110.00 zł

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko… Myliliśmy się!...

Wakacje z Projektorem w Bibliotece
Wstęp wolny

Filmowe wakacje z projektorem! W czasie wakacji uruchomione zostaną przedpołudniowe seanse...

HELIOS | Kino Kobiet ¦ Elvis
od 19.90 zł

Drogie Panie, 29 czerwca widzimy się na kolejnym pokazie Kina Kobiet. Zagramy film „Elvis”....

Komentarze