Informacje:

Wstęp wolny
Myślęcinek - Leśny Park Kultury i Wypoczynku, ul. Gdańska 173-175, Bydgoszcz
26 Marzec 2022
12:00:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Myślęcinek | #WiosłujZNami

W sobotę w Myślęcinku nie zabraknie sportowych atrakcji. Na wypoczywających w parku czekać będzie LOTTO-Bydgostia z kolejną odsłoną akcji #WiosłujZNami.

Strefa LOTTO-Bydgostii zostanie zlokalizowana obok Miasteczka Ruchu Drogowego. W programie wydarzenia zaplanowano zawody na ergometrach, nagrody, medale, autografy i zdjęcia.

Gościem specjalnym imprezy będzie Magdalena Fularczyk-Kozłowska – mistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro i brązowa medalistka igrzysk w Londynie. Utytułowana wioślarka nie tylko rozda autografy i zapozuje do pamiątkowych zdjęć, ale też udzieli cennych rad wszystkim, którzy spróbują swoich sił na ergometrach.

Ergometr to urządzenie umożliwiające treningi wioślarzom szczególnie w okresie zimowym, gdy nie można ćwiczyć na wodzie. Wprawia w ruch większość partii mięśni, głównie brzucha, nóg i rąk. Może być też wykorzystywany przez amatorów do poprawy kondycji.

Oprócz Magdaleny Fularczyk-Kozłowskiej będzie można liczyć także na pomoc trenerów LOTTO-Bydgostii – klubu, który od 1993 roku nieprzerwanie triumfuje w Drużynowych Mistrzostwach Polski w wioślarstwie. Obecnie rywalizuje o trzydzieste mistrzostwo z rzędu.

Wydarzenie #WiosłujZNami w Myślęcinku w sobotę, 26 marca od godz. 12:00 do godz. 15:00.

Zobacz też

Ster na Bydgoszcz 2022
Wstęp wolny

Zapraszamy Was na Wyspę Młyńską, gdzie już 25 czerwca rozpocznie się...

Wieża Ciśnień | Zwiedzanie z przewodnikiem

W niedzielę 26. czerwca, zapraszamy do zwiedzenia Bydgoskiej Wieży Ciśnień należącego...

Potańcówka nad Kanałem Bydgoskim
Wstęp wolny

Zapraszamy do udziału w Świętojańskiej Potańcówce nad Kanałem Bydgoskim. Podczas wieczoru...

Komentarze