Informacje:

od 1 zł
Gmach główny MOB, ul. Gdańska 4 (sala audiowizualna)
20 Kwiecień 2022
18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Muzeum Okręgowe | Spotkanie z Krzysztofem Gawkowskim, autorem thrillera pt. „Odnow@” 

Muzeum Okręgowe zaprasza na spotkanie z cyklu „Literatura w Muzeum”. Gościem będzie Krzysztof Gawkowski, autor thrillera pt. „Odnow@”.

O książce:
Radosny początek wakacji Bogny burzy wiadomość o zaginięciu brata i jego znajomej. Życie młodej dziewczyny niespodziewanie nabiera tempa, a świat biznesu, w który wkracza, okazuje się mroczny i bezwzględny. Pomocną rękę do błądzącej nastolatki wyciągają dziennikarze największej bydgoskiej gazety i w pogoni za prawdą trafiają na historię, której nigdy nie powinni poznać. Na ich drodze nieoczekiwanie stają wielcy wynalazcy z przeszłości, na czele z Leonardem da Vincim i Nikolą Teslą. Wielkie pieniądze nie znają jednak kompromisów i o tym bez litości przekonują się bohaterowie. W sieci powiązań pewne jest tylko to, że ruszając w nieznaną podróż, można już nigdy z niej nie wrócić.


Czy historia, która początek ma w średniowieczu, może zmienić przyszłość? Czy konstruktorzy i wynalazcy z początków XX wieku mogą mieć naśladowców sto lat później? Co łączy mistyczny świat tajnych stowarzyszeń z losami studentki, która chce rozpocząć nowe życie? Ekscytujący thriller łączący tajemnice przeszłości z pragnieniami teraźniejszości. Wkraczając w tę historię, nigdy już nie będzie wiadomo, co w realnym życiu jest prawdą, a co jej cieniem.

O autorze:
Krzysztof Gawkowski to społecznik i polityk. Doktor nauk humanistycznych i wykładowca akademicki, specjalizujący się w zagadnieniach bezpieczeństwa państwa. Jego pasją jest kryminologia i kryminalistyka. „Odnow@” to trzecia powieść i zarazem pierwsza wydana również w formie audiobooka.

Zobacz też

PARYŻ, 13. DZIELNICA
od 12.90 zł

Zachwycająca, stylowa love-story, która biorąc na warsztat dynamikę współczesnych związków, podtrzymuje...

ELVIS
od 12.90 zł
Cze
24

Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób...

polsko-ukraińskie Wianki 2022
Wstęp wolny

24 czerwca zapraszamy na „Dwie łodzie – dwa głosy” – polsko-ukraińskie...

Komentarze