Informacje:

od 17 zł
Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego, Centrum Edukacji Muzealnej, ul. Mennica 6, Bydgoszcz
22 Czerwca 2024 10:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Muzeum Okręgowe | Kolorowe stwory! Warsztaty arteterapeutyczne dla małych i dużych

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego zaprasza na wyjątkowo kolorowe i kreatywne warsztaty z cyklu Twórcza Sobota pt.: Kolorowe stwory! Warsztaty arteterapeutyczne dla małych i dużych!

Tym razem wspólnie odbędziemy podróż po kolorowym świecie Teofila Ociepki, w którym roi się wręcz od fantastycznych stworów! Podczas warsztatów nauczymy się także modelowania figurek z folii aluminiowej i papieru oraz techniki ich zdobienia przy pomocy kleju i wzorzystych materiałów. Inspirując się twórczością artysty, stworzymy własne kolorowe kreatury nie z tego świata, które mogą stanowić ciekawą ozdobę naszej codziennej przestrzeni!

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od lat 10 wraz z opiekunami, a także dorosłych. Spotkanie jest doskonałą okazją do twórczego wyrażenia się i odpoczynku w inspirującej atmosferze. Co ważne – działamy w dużej mierze na materiałach recyklingowych i tym samym zachęcamy Państwa do dalszych samodzielnych eksperymentów w domowych warunkach! Serdecznie zapraszamy do wspólnej przygody!

Zapisy: (52) 58 59 910, (52) 58 59 911 lub edukacja@muzeum.bydgoszcz.pl. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

wstęp: 17 zł od osoby

Zobacz też

TERAPIA DLA PAR
od 20.90 zł
19 Lipca

Trzy pary małżeńskie zostają zaproszone przez swoją terapeutkę na spotkanie. Psycholożka...

Młyny Rothera | Odlotowa inżynieria
od 20 zł
20 Lipca

Weź udział w warsztatach nie z tej Ziemi! Podczas warsztatów opowiemy,...

KINO HELIOS | Akademia Pana Kleksa
od 12.90 zł
Jutro

18 lipca Kino Helios Polska zaprasza w ramach Kultury Dostępnej na...