Informacje:

od 30 zł
Music Cafe Szpulka, Marcinkowskiego 12-14, 85-056 Bydgoszcz
21 Października 2023
20:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Music Cafe Szpulka | The Cuts

Music Cafe Szpulka zaprasza na koncert grupy THE CUTS. Nowoczesne brzmienia syntezatorów połączone z vintage’owym graniem i magnetycznym głosem wokalisty.

A do tego niebanalne teksty, wpadające w ucho melodie i sceniczna energia. Występowali na tak mainstreamowych festiwalach jak OPOLE czy TopTrendy, ale grali też na wielu alternatywnych festiwalach jak Castle Party, FLĄDER POP FESTIVAL, ALTERFEST czy Festiwal „Uwolnić Muzykę”. Zdobywcy wielu nagród. Ich piosenki pojawiły się na kilku składankach muzycznych, m. in.: „Polish Pendrive” – Polskie Radio CZWÓRKA, dwie składanki „CASTLE PARTY”, czy „Przed WOODSTOCKIEM”.

Dwukrotnie grali w programie KUBA WOJEWÓDZKI. Mają na koncie wiele występów radiowych i telewizyjnych oraz około 200 koncertów w całej Polsce. THE CUTS ma kontrakt płytowy z wytwórnią SP RECORDS. Ta współpraca zaowocowała wydaniem trzech płyt: "Syreny nad miastem", „Czarny świat” i „Zimne słońce”. Do sieci trafił właśnie kolejny singiel THE CUTS zatytułowany „Czereśniowy sad”. Ten i inne utwory THE CUTS są dostępne we wszystkich serwisach streamingowych, a teledyski na You Tube

STARTUJEMY CHWILĘ PO GODZ.20
WSTĘP NA WYDARZENIE 30 PLN. BILETY DOSTĘPNE W DNIU WYDARZENIA.

Zobacz też

Zakład? | Katarzyna Kociniewska
Wstęp wolny

Zapraszamy na spotkanie o Azerbejdżanie, który grupa 8 przyjaciół przemierzyła we...

Tupot Poetycki #79 | SLAM
od 20 zł

24 listopada zapraszamy na kolejny poetycki i poetycki pojedynek! SLAM?to otwarta...

Tupot Poetycki #78 | SLAM
od 20 zł

Zapraszamy na kolejny poetycki i ~poetycki pojedynek! Niech nikogo nie zabraknie!...