Informacje:

od 20 zł
MÓZG, ul. Parkowa 2, 85-006 Bydgoszcz
21 Kwiecień 2022
21:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

MÓZG | Wood Organization feat. Krzysztof Ostrowski

Klub MÓZG zaprasza 21 kwietnia na koncert Wood Organization feat. Krzysztof Ostrowski.

𝐖𝐎𝐎𝐃 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐀𝐓𝐈𝐎𝐍 𝐭𝐨 𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐛𝐚𝐳𝐮𝐣𝐚̨𝐜𝐚 𝐧𝐚 𝐤𝐨𝐩𝐞𝐧𝐡𝐚𝐬𝐤𝐢𝐦 𝐝𝐮𝐞𝐜𝐢𝐞 𝐩𝐞𝐫𝐤𝐮𝐬𝐢𝐬𝐭𝐲 𝐒𝐳𝐲𝐦𝐨𝐧𝐚 𝐆𝐚̨𝐬𝐢𝐨𝐫𝐤𝐚 𝐢 𝐤𝐨𝐧𝐭𝐫𝐚𝐛𝐚𝐬𝐢𝐬𝐭𝐲 𝐓𝐨𝐦𝐨 𝐉𝐚𝐜𝐨𝐛𝐬𝐨𝐧𝐚. Początkowo zespół oddany był improwizacji czerpiącej inspirację z dźwięków przyrody i celebracji ich współbrzmień. Obecnie duet podążył w nowym kierunku, który nazwali drimpro. Nowe brzmienie WO to unikalne połączenie repetytywnych, akustycznych groove’ów z abstrakcyjną elektroniką, które swobodnie formowane korzystają z wszelakich wpływów: od free jazzu, przez pop, reggae i world music, do współczesnej muzyki elektronicznej.

Drimpro, drugi album Wood Organization, ukazał się 1 września 2021 w oficynach Gotta Let It Out i Love & Beauty Music.
Podczas koncertu w MÓZGu, zespół wystąpi razem z lokalnym mistrzem muzyki elektronicznej, Krzysztofem Ostrowskim.

𝐊𝐫𝐳𝐲𝐬𝐳𝐭𝐨𝐟 “𝐅𝐫𝐞𝐞𝐳𝐞” 𝐎𝐬𝐭𝐫𝐨𝐰𝐬𝐤𝐢
bydgoski muzyk, instrumentalista i producent, najczęściej kojarzony z szeroko rozumianą sceną elektroniczną. Na jego artystyczną działalność wpływa mnogość doświadczeń związanych z dźwiękiem: wykształcenie muzyczne, lata produkcji muzyki elektronicznej, gra , a w ostatnich latach także praca w charakterze realizatora dźwięku w Orkiestrze Wojskowej w Bydgoszczy.

Sprawnie porusza się w obrębie różnych form muzycznych i gatunków. Szeroki, stale udoskonalany dobór instrumentarium i rozległa wyobraźnia artystyczna to znaki szczególne artysty, często skłaniającemu się ku eksperymentalnym rozwiązaniom.
Występuje solowo, oraz w ramach audiowizualnego duetu Soundscape Mirror (z artystą wizualnym Tomem Skofem), jak i w różnych konfiguracjach zazwyczaj związanych z bydgoską alternatywą wywodzącą się z klubu Mózg.

Razem z Mateuszem Wysockim Fischerle tworzy duet IFS. W 2018 r. wspólnie z Kubą Ziołkiem powołał do życia duet Clinamen, który to zadebiutował płytą “The tropism of spring” jesienią 2020 r. Nagrywał i występował m.in. z Tonym Buckiem, Grzegorzem Pleszyńskim (Transmemories),Sławkiem Janickim i Piotrem Grygorem (Symbiont), improwizowaną orkiestrą Come Down to Earth.

𝐓𝐨𝐦𝐨 𝐉𝐚𝐜𝐨𝐛𝐬𝐨𝐧 — guimbri, midi ribbon controller, instrumenty dęte, wokal
𝐒𝐳𝐲𝐦𝐨𝐧 𝐏𝐢𝐦𝐩𝐨𝐧 𝐆𝐚̨𝐬𝐢𝐨𝐫𝐞𝐤 — perkusja, OP-Z, wokal
𝐊𝐫𝐳𝐲𝐬𝐳𝐭𝐨𝐟 “𝐅𝐫𝐞𝐞𝐳𝐞” 𝐎𝐬𝐭𝐫𝐨𝐰𝐬𝐤𝐢 — elektronika

Zobacz też

Fabryka Lloyda | END YEAR SHOWCASE Poland
od 35 zł

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami! Czas na END-YEAR SHOWCASE w...

LETNI SUWAK
Wstęp wolny

Czy zakończenie roku szkolnego to wystarczający powód aby świętować? My uważamy...

Tupot Poetycki #62
od 20 zł

Sześćdziesiąty drugi SLAM poetycki w Bydgoszczy. To już końcówka bydgoskich eliminacji...

Komentarze