Informacje:

od 50 zł
MÓZG, ul. Parkowa 2, 85-006 Bydgoszcz
02 Marca 2024 20:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

MÓZG | Schizma – MIAM – Dice Deal 

Klub MÓZG zaprasza na coroczny koncert bydgoskiej Schizmy. W tym roku uświetnią go dwie kapele, dobrane zwyczajowo tak aby przedstawić je po raz pierwszy w naszym mieście oraz zaprezentować szersze spektrum mocnego grania niezależnego.

Razem z trójmiejską morską bryzą przywieje również Dice Deal. Heavy Hardcore w czystej postaci. Zespół powstał w 2020 roku i od tego czasu ma na swoim koncie dwa wydawnictwa. Będzie ciężko i melodyjnie!

MIAM, również ze stolicy, choć powstali w Kopenhadze w 2018, to arcyciekawy grunge-thrash-punk. Jak twierdzą, są czarnym koniem shit wave’u  i niezależnie czy to garage metal, post-core, noise czy no means no XXI wieku – warto ich sprawdzić bo to dobre chłopaki!

Od Schizmy: Zeszły rok spędziliśmy promując płytę Upadek. Zarówno dla nas, i ku naszej radości również wielu z Was, była to ważna płyta, równy, mocny materiał od pierwszego do ostatniego kawałka. W wielu Waszych podsumowaniach była to nawet najczęściej słuchana płyta!  Stąd, jako zwieńczenie i podziękowanie chcemy ją zagrać na bydgoskim koncercie w całości. Od A do Z, front to back na tym jednym, jedynym gigu.

Bilety tylko na drzwiach, TYLKO GOTÓWKA – 50 zł.
Zachęcamy do zabierania dzieci – jeśli finanse stoją na przeszkodzie – śmiało pytaj o ulgę na bramce.

Drzwi – 19.00
Gig – 20.00 (będąc wcześnie gwarantujesz sobie wejście i więcej czasu dla baru i przyjaciół oraz okazujesz szacunek wszystkim zespołom i organizatorom).

Zobacz też

WIELKIE OTWARCIE blackJACK 
Wstęp wolny
26 Kwietnia

Gorąco zapraszamy w piątek, 26 kwietnia na otwarcie nowego lokalu blackJACK...

HALA TECHNO
od 69 zł
13 Kwietnia

W sobotę 13 kwietnia 2024 r. zapraszamy do legendarnej Hali Targowej,...

Music Cafe Szpulka | RAT KRU
od 50 zł
11 Kwietnia

Klasycy samby dla oczytanych, surferzy plastic metalu i poeci rave’u, poznański...