Informacje:

od 20 zł
MÓZG, ul. Parkowa 2, 85-006 Bydgoszcz
22 Kwiecień 2022
21:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

MÓZG | Paweł Przyborowski + Sea Saw

Piątkowy wieczór spędzamy z Trójmiejską sceną muzyczną. Zapraszamy na koncert Pawła Przyborowskiego oraz zespołu Sea Saw.

Słowa klucz: art pop, post punk, muzyka elektroniczna.
Artyści zaprezentują materiał ze swoich najnowszych oraz nadchodzących wydawnictw.

Paweł Przyborowski – songwriter i producent. Członek zespołów Kwiaty, Byty oraz Glątwa. Jego piosenki są melancholijną mieszanką ambientowych loopów i elektroniczno-gitarowej oprawy, zawsze ze słowami w centrum uwagi. Narzędzia pracy Przyborowskiego to gitara oraz struny głosowe, chociaż wyraźnie słychać, że twórczość amerykańskich bardów z lat 60. nie jest mu obca. Minimalistyczny bit, skromna partia klawiszowa i największa zaleta Przyborowskiego – jego własny głos. Czysty wokal z pogranicza szeptu, chwytliwa melodia i dobry tekst w języku polskim sprawiają, że mamy do czynienia ze świetnymi utworami. Do tego dochodzi powolne zawodzenie gitary, a także dużo instrumentów i oszczędne wydobywanie dźwięków.


SEA SAW
Sea Saw to zespół w składzie Maksymilian Mróz (gitara, wokal), Dawid Leszczyński (klawisze), Paweł Rucki (perkusja) oraz Piotr Jarmowski (bas).

Ich granie można określić jako poszukiwanie tego, co nieznane w gitarowej psychodelii, podżegane pozawymiarową ciekawością. Zespół posługuje się zarówno stonowaną melodyjnością, jak i surowym hałasem. Jednocześnie grupa korzysta ze sprawdzonych środków: typowego dla shoegaze’u introspekcjonizmu, post-punkowej ekspresji i krautrockowej transowości.

2 koncerty, bilety – 20 zł

Zobacz też

Fabryka Lloyda | END YEAR SHOWCASE Poland
od 35 zł

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami! Czas na END-YEAR SHOWCASE w...

LETNI SUWAK
Wstęp wolny

Czy zakończenie roku szkolnego to wystarczający powód aby świętować? My uważamy...

Tupot Poetycki #62
od 20 zł

Sześćdziesiąty drugi SLAM poetycki w Bydgoszczy. To już końcówka bydgoskich eliminacji...

Komentarze