Informacje:

od 20 zł
MÓZG, ul. Parkowa 2, 85-006 Bydgoszcz
02 Kwiecień 2022
21:00:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

MÓZG | INTRUZ ON TOUR

Zapraszamy do klubu Mózg, gdzie na dwóch salach zagrają wyjątkowi DJe – PLASH i FEEL-X na sali imprezowej, oraz JAROZ i SOULITARY w experymentalnym beat-roomie.

Polska marka streetwearowa INTRUZ to coś więcej niż ciuchy. To duch i postawa podziemia, podejście starej szkoły, gdzie robienie interesu i kontrkultury może iść ramię w ramię. Nie bez powodu zatem, brand skupia wokół siebie szereg artystów, których wspiera jednocześnie czerpiąc z nich inspiracje, nie tylko do swych kolejnych kolekcji ale też wystaw, wydarzeń, koncertów i podróży.

Muzycy, artyści graffiti, DJe, tatuatoży, graficy i inni popaprańcy tworzą rodzinę INTRUZ promując alternatywny styl życia na swoich zasadach.

Sylwetki poszczególnych artystów przybliżymy w kolejnych odsłonach wydarzenia.
Na imprezie będzie również można zapoznać się z intruz- ciuchami i zaopatrzyć w nie!

Intruz Crew na tej imprezie:

Plash – Dj, Producent, Kolekcjoner płyt oraz B-Boy. Za gramofonami stoi od
przeszło 1999r. Na Breakowej scenie aktywny od 1997r. Przez ten czas zagrał setki imprez, koncertów czy breakowych walk. Regularnie udziela się w różnych muzycznych projektach począwszy od współpracy za znanymi Polskim jazzmanami tj-Jarosław Śmietana czy Wojciech Karolak skończywszy na ostrych brzmieniach z zespołem Wu-Hae z którym wystąpił przed legendarnym zespołem Korn. Obecnie gra w zespole FLUE który jest niesamowitym połączeniem klawiszy, basu, perkusji, samplera oraz gramofonów. Jego sety to duża dawka funku, soulu, oryginalnych breaków, klasycznego rapu czy nawet mocnych gitarowych brzmień. Najczęściej udziela się grając na breakingowych (break dance’owych) bitwach w Polsce i za granicą. Zagrał sporo ważnych breakowych eventów takich jak np: Freestyle Session Europe, Circle Prinz, United Style, Red bull BC one Poland, Over The Top, Skill Masters, Warsaw Challenge, Outbreak Europe, Flow Mo Annivesary, Yalta Summer Jam, Hip Opssesion.
Był wykładowcą w szkole d’jskiej “Rodec scratch collage” przez 3
lata z rzędu. Obecnie prowadzi warsztaty z szeroko pojętego dj-ngu oraz przekazuje prawdziwe wartości kultury hip hop, od wielu lat współpracując z dziećmi i młodzieżą w całej Polsce.
Na swoim koncie ma swoje pierwsze producenckie EP „Isolation” które ukazało się w 2014 w limitowanej winylowej wersji 500szt. W 2018 wydał swój pierwszy album “Out Of Line” który również wyszedł w winylowej wersji i wyprzedał się w ciągu kilku miesięcy. W 2017 ukazał się debiutancki album Flue pt “Influence” również na winylowym nośniku. Jest również autorem 4 mix cd które również cieszą się sporym uznaniem wśród słuchaczy.
Supportował lub występował na jednej scenie z takimi artystami jak:
Dj Premier, M.O.P, Dilated Peoples, Afu-Ra, Mos-Def, Ugly Duckling, Pharaohe Monch, Beatnuts, The Pharcyde, DMX, Lords Of The Underground, Blackmilk, Masta Ace, Onyx, Das-Efx, Onyx, Scratch Perverts, Dj Kentaro, Iam, Hocus pocus ,Korn, Dog Eat Dog, Sepultura, Napalm Death oraz wielu innych.

FEEL – X
W 1995 roku współzałożyciel MAD CREW. Jako DJ współpracował ze Wzgórzem Ya-Pa-3, Kazikiem, Kultem Kazikiem Na, Żywo, Kapelą Ze Wsi Warszawa, Los Pierdols, Gutkiem, Wojtasem, DonGuralEsko, Kalim i wieloma innymi znakomitymi wykonawcami z Polski i ze świata.
Współtworzył Baku Baku To Jest Skład i legendarną grupę Kaliber 44.
Ma własne studio nagraniowe SZPVRec STUDIO, w którym od 2010 roku tworzy swoje kompozycje jak i realizuje nagrania wielu znanych i mniej znanych wokalistów i muzyków.
Współpracuje i promuje marki ubraniowe firm: Intruz Clothing, Stoprocent, pracując potajemnie nad własną. Lata temu całe, spontanicznie prowadził audycję radiową „Stacja Dysków” wraz ze swoim, świętej pamięci przyjacielem RENKIEM. Obecnie wraz z ekipą z labelu SZPVRec w internetowym radiu, czasami grywa swoją autorską audycję pt „Rezydencja X’a”. Chwilową radiową karierę przedkłada jednak zawsze, ponad wszystkie dotychczasowe marzenia o pracy.
DJ FEEL-X gra imprezy klubowe jak i szereg eventów związanych z klubową kulturą DJ. Prowadzi własne warsztaty studyjno-DJskie. Zajmuje się grafiką i realizacją video. Pasją X’a jest również graffiti, któremu poświęca ciepłe dni w roku, organizując i realizując program „Odnawiamy Osiedla Przez Graffiti”.
HIP HOP’em zainteresował się we wczesnych latach 90 kiedy to uczęszczał do szkoły średniej w USA. Po powrocie muzyka i kultura ta na stałe zagościły w jego życiu. Wierny idei samorealizacji i kształcenia się, otwarty na odmienne style muzyczne, życiowy i doświadczony producent, DJ, realizator i animator kultury, która jest jego życiem. A na koncie ponad 100 wydawnictw, w których wziął udział.

JAROZ
Muzycznie związany ze sceną hip-hopową oraz jazzową. Jednak jego działalność wykracza zdecydowanie dalej. Posiada niezwykłą umiejętność odnajdywania się w różnych stylistykach muzycznych, które niejednokrotnie łączy. Zaskakuje awangardowym, eklektycznym brzmieniem, potrafi być zarówno hałaśliwy jak i liryczny.

W 2007 roku został producentem wykonawczym Projektu Intruz: „Zastanów się kto”, w którym uczestniczył jako raper i DJ. Cztery lata później nakładem wytwórni Siła -z- pokoju, ukazał się jego solowy album „Jaroz Beatz”. W kolejnych latach wyprodukował: wspólnie z Mateuszem Pawlusiem Aladdin Killers „Tangens Cotangens” i Wielki Elektronik, w roku 2016 płytę „Character in the heart of our city” zespołu Flute Piano Beatz. W 2016 roku ukazała się płyta KALIBER 44 “Ułamek tarcia” którego był współproducentem. 2018 powstała pierwsza cześć beattapu JAROZ BRUMZ ,a w 2019 druga w przygotowaniu jest część trzecia.
Jeszcze w tym roku ukaże projekt GETTOBLASTER którego Jaroz jest producentem. Jego twórczość, zarówno jako producenta, dja czy rapera można usłyszeć na ponad 30 płytach.
Lista osób z którymi do tej pory współpracował jest imponująca i ciągle się wydłuża. Rekomendować go mogą na różnym polu współpracy koncertowej, wydawniczej lub producenckiej między innymi : Bill Laswell (USA) DJ Logic (USA), DJ 600V, DJ DMC, DJ FEEL-X, Grubson, abradAb, Joka, Rahim, Fokus, Wojtas (WYP3), GrubeR, Sabot, DJ Plash, Łukasz „Ind” Indyk, Maciej „Żoołv” Warda, Kuba Płużek, Paweł Dobrowolski, Andrzej Święs, Paweł Kaczmarczyk, Michał Sosna, Gutek, Adam Stodolski, Przemysław Borowiecki, Martin Janočko (Słowacja), Mateusz Pawluś, Franek Toeplitz, Michał Pieszczyński.

Praca ta przekłada się na setki zagranych koncertów w kraju oraz Europie. Był gościem wielu prestiżowych wydarzeń artystycznych m. in: Jazz Bez LVIV, JazzArt Festival, Solidarity of Arts, Most kultury i Sofa Sound w Lublinie, OFF – Festival, Orange Warsaw Festival, Jarocin Festiwal, Jazz Jamboree, Camerimage, Hip-Hop Kemp i wiele innych

Jego Sety djskie stanowi mix hip-hopu, jazzu, muzyki elektronicznej, future hip-hop, trip hopu, muzyki eksperymentalnej.

MÓZG
ul. Parkowa 2,
85-006 Bydgoszcz

Zobacz też

Fabryka Lloyda | END YEAR SHOWCASE Poland
od 35 zł

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami! Czas na END-YEAR SHOWCASE w...

LETNI SUWAK
Wstęp wolny

Czy zakończenie roku szkolnego to wystarczający powód aby świętować? My uważamy...

Tupot Poetycki #62
od 20 zł

Sześćdziesiąty drugi SLAM poetycki w Bydgoszczy. To już końcówka bydgoskich eliminacji...

Komentarze