Informacje:

Wstęp wolny
Młyny Rothera, ul. Mennica 10, Bydgoszcz
09 Czerwieca 2023
12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Młyny Rothera | Zobacz i usłysz kulturę

Zapraszamy na bezpłatne oprowadzanie po Młynach Rothera oraz po wystawie stałej „Węzły. Opowieść o mieście nad rzeką”. Podczas zwiedzania przetestujemy udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.

Młyny Rothera starają się, aby każdy i każda czuł/-a się zaopiekowany/-a. Dzięki projektowi „Młyny zobacz i usłysz kulturę” w ramach programu „Kultura bez barier” wprowadzono szereg zmian i usprawnień, aby poprawić dostępność budynku i wystawy oraz lepiej odpowiadać na potrzeby wszystkich odbiorców naszej oferty.

Tym razem spotkamy się, aby przetestować wprowadzone udoskonalenia dla osób ze szczególnymi potrzebami, ocenić ich funkcjonalność. Pozwoli nam to być bliżej Was oraz wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Zapraszamy na bezpłatne oprowadzanie po Młynach Rothera oraz po wystawie stałej „Węzły. Opowieść o mieście nad rzeką”. Podczas zwiedzania przetestujemy udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. W trakcie spotkania opowiemy liczne ciekawostki na temat historii Młynów, rozwiązań architektonicznych poszczególnych budynków i rewitalizacji przestrzeni.

Informacje organizacyjne:
kiedy? 09.06.2023 r., godziny: 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
gdzie? spotykamy się na parterze przy punkcie informacji
cena? bezpłatnie, obowiązują wejściówki
szacowany czas zwiedzania: 30 min zwiedzanie Młynów wraz z wejściem na punkt widokowy, 30 min zwiedzanie wystawy „Węzły”, 30 min zwiedzania indywidualnego, łączny czas to 1,5 godziny

Spotkanie organizowane w związku z realizacją grantu: „Młyny – zobacz i usłysz kulturę”, w ramach projektu „Kultura bez barier” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 4.3 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. 

Zobacz też

Progressive Evening 2023
od 199 zł

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury ScenaArt oraz Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zapraszają...

Muzeum Kanału Bydgoskiego | Otwarcie Wystaw
Wstęp wolny

Zapraszamy 30 listopada na OTWARCIE dwóch wystaw w Muzeum Kanału Bydgoskiego....

ELJAZZ | BIBOBIT
od 64 zł

Klub Eljazz zaprasza 1 grudnia na koncert zespołu BIBOBIT. Bibobit wraca...