Informacje:

Wstęp wolny
Młyny Rothera, ul. Mennica 10, Bydgoszcz
09 Czerwca 2023
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Młyny Rothera | Zobacz i usłysz kulturę

Zapraszamy na bezpłatne oprowadzanie po Młynach Rothera oraz po wystawie stałej „Węzły. Opowieść o mieście nad rzeką”. Podczas zwiedzania przetestujemy udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.

Młyny Rothera starają się, aby każdy i każda czuł/-a się zaopiekowany/-a. Dzięki projektowi „Młyny zobacz i usłysz kulturę” w ramach programu „Kultura bez barier” wprowadzono szereg zmian i usprawnień, aby poprawić dostępność budynku i wystawy oraz lepiej odpowiadać na potrzeby wszystkich odbiorców naszej oferty.

Tym razem spotkamy się, aby przetestować wprowadzone udoskonalenia dla osób ze szczególnymi potrzebami, ocenić ich funkcjonalność. Pozwoli nam to być bliżej Was oraz wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Zapraszamy na bezpłatne oprowadzanie po Młynach Rothera oraz po wystawie stałej „Węzły. Opowieść o mieście nad rzeką”. Podczas zwiedzania przetestujemy udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. W trakcie spotkania opowiemy liczne ciekawostki na temat historii Młynów, rozwiązań architektonicznych poszczególnych budynków i rewitalizacji przestrzeni.

Informacje organizacyjne:
kiedy? 09.06.2023 r., godziny: 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
gdzie? spotykamy się na parterze przy punkcie informacji
cena? bezpłatnie, obowiązują wejściówki
szacowany czas zwiedzania: 30 min zwiedzanie Młynów wraz z wejściem na punkt widokowy, 30 min zwiedzanie wystawy „Węzły”, 30 min zwiedzania indywidualnego, łączny czas to 1,5 godziny

Spotkanie organizowane w związku z realizacją grantu: „Młyny – zobacz i usłysz kulturę”, w ramach projektu „Kultura bez barier” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 4.3 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. 

Zobacz też

Zakończenie Jubileuszowego XXX Pleneru Rzeźbiarskiego w Myślęcinku
Wstęp wolny
Jutro

Serdecznie zapraszamy na zakończenie pleneru oraz uroczyste wręczenie dyplomów i nagród...

Opera Nova | Don Pasquale
od 70 zł
od 14 do 16 Czerwca

Opera Nova zaprasza na pierwsze popremierowe spektakle „Don Pasquale” G. Donizettiego...

Filmowe Poranki: Barbapapa
od 16.90 zł
16 Czerwca

Barbapapa wraz z całą swoją rodzinką zapraszają wszystkie dzieci na Filmowy...