Informacje:

od 15 zł
Młyny Rothera, ul. Mennica 10, Bydgoszcz
23 Czerwiec 2023
13:00, 15:00, 17:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Młyny Rothera | Tata na wystawie – Dzień Ojca w Młynach

Z okazji Dnia Ojca wszystkich ojców, tatów i tatusiów zapraszamy na specjalne oprowadzanie po naszej stałej wystawie „Węzły”!

Ojcowie, także ci z maluchami w chustach czy wózkach, w tym dniu będą mogli poznać naszą stałą ekspozycję wraz z przewodnikiem. Odkrywanie wystawy „Węzły. Opowieść o mieście nad rzeką” w towarzystwie innych ojców będzie wyjątkową przygodą.

Węzły” to wystawa stała poświęcona miastu nad rzeką. Poznamy tu Bydgoszcz nierozerwalnie związaną z Brdą, Kanałem Bydgoskim i Wisłą, poczujemy ducha miasta, w którym ważne wydarzenia ostatnich 170 lat przenikają się z opowieściami o codziennym życiu mieszkańców. Druga część wystawy poświęcona jest wyzwaniu, które nas czeka – jak uchronić wodne zasoby miasta przed kryzysem klimatycznym? Dowiemy się tu więcej o faunie i florze żyjącej w Brdzie, sposobach na oszczędzanie wody i polityce miasta zwracającego się frontem do rzeki.

Jesteś ojcem, który potrzebuje wolnego popołudnia dla siebie? A może szukasz atrakcji dla Ciebie i Twojego malucha? Spokojnie, w tym dniu każdy tata poczuje się u nas swobodnie i komfortowo!

Zwiedzanie o godz. 13.00 i 15.00 kierujemy do wszystkich ojców z dziećmi, które jeszcze można zabrać ze sobą w chuście, nosidle lub wózku. Nasza przestrzeń jest dostępna architektonicznie do potrzeb rodziców z najmłodszymi, dysponujemy także pokojem dla opiekunów, w którym można swobodnie nakarmić czy przewinąć dziecko. W tych godzinach ściszymy też dźwięki na wystawie, aby zadbać o komfort najmłodszych gości 

Zwiedzanie o godz. 17.00 kierujemy do wszystkich panów, którzy po całym dniu świętowania ze swoimi pociechami mają możliwość wygospodarowania czasu tylko dla siebie i skorzystania ze zwiedzania wystawy w towarzystwie innych tatów.

Serdecznie zapraszamy!
Godziny zwiedzania: 13.00, 15.00, 17.00
Czas trwania zwiedzania: 60 minut
Cena biletu: 15 zł
W cenie biletu normalnego gratis usługa przewodnicka

Zobacz też

Święto Kina 2023
od 12 zł

W nadchodzącą sobotę, 30 września, kinomaniacy będą mieli okazję do skorzystania...

KINO HELIOS | TURKUSOWA SUKNIA
od 18.90 zł

25 września Kino Helios Polska zaprasza w ramach Kina Konesera na...

MCK Bydgoszcz | Adam Kośmieja
Wstęp wolny

Miejskiego Centrum Kultury zaprasza na koncert Adama Kośmiei połączony z bydgoską...