Informacje:

Wstęp wolny
Młyny Rothera, ul. Mennica 10, Bydgoszcz
19 Listopad 2022
13:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Młyny Rothera | Spotkanie z Klaunem 

Kolejne spotkanie z artystami grupy Mimezis Art poświęcone będzie sztuce rozbawiania ludzi. Zdradzą Wam oni kilka sekretów Klauna Mata i opowiedzą o najważniejszych aspektach rozśmieszania ludzi.

Jak sami mówią – będzie to dość nieprzewidywalne spotkanie, wypełnione sztuczkami magicznymi i ogromną ilością uśmiechu. Zabierzcie dobry humor i zapnijcie pasy, bo będzie się działo! 

Kim tak naprawdę jest klaun i czy zawsze chodzi uśmiechnięty? Jakie umiejętności trzeba posiadać, by rozśmieszać ludzi? Czy jest to łatwe zadanie?

Spotkanie poprowadzą artyści z bydgoskiej grupy Mimezis Art – Agnieszka Maćkowska i Mateusz Kiełtyka. Więcej informacji o ich działalności na stronie www.mimezis.pl

Cykl spotkań skupia się na najmłodszych Gościach Młynów, którzy mają okazję poznać kulisy pracy artystów i spróbować swoich sił w części warsztatowej. Zajęcia są częścią przedsięwzięcia pn. Zajęcia edukacyjne, w tym przyrodniczo–matematyczne dla dzieci i młodzieży realizowanego w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Bydgoszczy 2023+.

Czas trwania: ok. 50 minut
Wiek uczestników: 4+
Wstęp wolny

Fot. Młyny Rothera

Zobacz też

Gramy dla Miśki
od 20 zł

GRAMY DLA MIŚKI! Bardzo serdecznie i sympatycznie zapraszamy na wieczór wypełniony...

Mikołajki w kinach Helios
od 17.90 zł

Mikołajki w kinach Helios Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny,...

Abelard Giza | SAMERTAJM
od 80 zł

Zapraszamy na stand-up Abelarda Gizy i jego najnowszy program SAMERTAJM! Abelard...