Informacje:

Wstęp wolny
Młyny Rothera, wejście od ul. Mennica 10, sala na II piętrze
26 Marzec 2022
11:00:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Młyny Rothera | Kuchenne makatki. Warsztaty haftu.

W ramach projektu “Podążając z igłą i nitką wzdłuż Kanału Bydgoskiego” – wyszywana mapa Kanału Bydgoskiego – zapraszamy serdecznie do wspólnego podążania za igłą i nitką – tworząc makatki kuchenne.

Przed nami wspólne wyszywanie tkanin inspirowanych starymi kuchennymi makatkami. Czekają na Ciebie specjalnie zaprojektowane trzy wzory makatek – grafiką nawiązujące do parku nad Kanałem Bydgoskim.
Przyjdź i zrelaksuj się przy igle z nitką!

Kilka słów o osobie prowadzącej spotkanie:
Joanna Michalska z wykształcenia plastyk i projektant odzieży. Pasjonuje się szyciem ręcznym, kreatywnie wykorzystując igłę z nitką do szycia różnych akcesoriów, zabawek, niebanalnych ozdób, odzieży. Podkreśla, że szycie ręczne to prosta i dostępna dla każdego technika twórcza, a jednocześnie fantastyczny sposób na wyciszenie i relaks. Z zaangażowaniem prowadzi warsztaty szycia ręcznego, haftu i cerowania z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami. Od lat tworzy “Szmaciane misie”, integruje społeczność “nitkomaniaków” i realizuje liczne projekty związane z szyciem ręcznym. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dwukrotna stypendystka miasta Bydgoszczy – realizująca projekt “Wyszywana Mapa Kanału Bydgoskiego”. Prezeska i założycielka Fundacji Nitkomaniacy.

Zrealizowano dzięki wsparciu miasta Bydgoszczy.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Ze względów organizacyjnych obowiązują zapisy.
Napisz – kontakt@nitkomaniacy.pl

Zobacz też

Młyny Rothera | Świąteczne ozdoby metodą decoupage’u
Wstęp wolny

Zapraszamy do wspólnej twórczej zabawy podczas świątecznych warsztatów! Na spotkaniu uruchomimy...

Komentarze