Informacje:

Wstęp wolny
Młyny Rothera, ul. Mennica 10, Bydgoszcz
09 Lipca 2026 21:30
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Młyny Rothera | Bezpłatny pokaz filmu „Seksmisja” na tarasie

Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera serdecznie zaprasza na kolejną odsłonę letniego kina plenerowego. W ramach popularnego cyklu Młyny na Lato widzowie będą mieli okazję obejrzeć jedno z najważniejszych dzieł polskiej kinematografii.

Tym razem w repertuarze znajdzie się „Seksmisja” – kultowa komedia science fiction z 1983 roku w reżyserii Juliusza Machulskiego, według scenariusza napisanego wraz z Jolantą Hartwig i Pavlem Hajnym. Film opowiada historię dwóch mężczyzn – Maksa (Jerzy Stuhr) i Alberta (Olgierd Łukaszewicz) – którzy po wieloletniej hibernacji budzą się w 2044 roku po wojnie i odkrywają świat całkowicie pozbawiony mężczyzn.

Łącząca inteligentny humor, satyrę społeczną i elementy fantastyki naukowej „Seksmisja” od lat pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej cytowanych filmów w historii polskiego kina. To produkcja, która mimo upływu czasu nie traci swojej aktualności i niezmiennie bawi kolejne pokolenia widzów.

Informacje organizacyjne:

  • Kiedy? 9 lipca 2026 roku, godz. 21.30-23.30
  • Gdzie? taras Młynów Rothera
  • Dla kogo? dla osób od 16 roku życia
  • Cena: bezpłatnie
  • Bilety: wstęp wolny

Zobacz też

Wodne Koncerty nad Kanałem Bydgoskim | Muzyka jazzowa lat 30
Wstęp wolny
Dzisiaj

Muzyka z lat 30. zabrzmi w plenerze, a na to muzyczne...

ELJAZZ | Ukryte Kadry Jazzu w Bydgoszczy
Wstęp wolny
Dzisiaj

Stowarzyszenie Artystyczne Eljazz zaprasza na koncert zatytułowany „Ukryte Kadry Jazzu”. Wydarzenie...

7 Ostatni Zlot Gashmaker Team
od 30 zł
Dzisiaj

Organizatorzy mocno zapraszają na 7 Ostatni Zlot Gashmaker Team, który odbędzie...